Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako dať výpoveď v práci, keď som ešte na rodičovskej?

maria.vinea
6. feb 2017

som na rodicovskej dovolenke a konci mi v nauguste, mam novu pracu a chcem dat vypoved.ako na to?

bambulka712
6. feb 2017

@maria.vinea Ja som to riešila výpoveďou dohodou ku dňu kedy mi končila rodičovská. No najprv sa treba dohodnúť so zamestnávateľom, či tako takto akceptuje.

liz_lemon
6. feb 2017

@maria.vinea v com je problem? napis vypoved, posli postou a je vybavene

maria.vinea
autor
6. feb 2017

rodicovska mi konci v auguste a prijali ma do novej prace of pondelka.zaujima ma ci mi neprepadne dovolenka ktora je tam, 35 dni mam

majusqa77
6. feb 2017

@maria.vinea ja by som PP nekoncila, nechala to ako rezervu. nastup do prace a ak sa ti bude pacit, tak v juni/juli daj vypoved

maria.vinea
autor
6. feb 2017

ale je to riaadna pracovna azmluva, ziadna dohoda

majusqa77
6. feb 2017

@maria.vinea o to lepsie 🙂

eeffka
6. feb 2017

@maria.vinea mozes mat normalnych zmluv kolko uznas za vhodne. @majusqa77 ti dobre radi, nastup do novej prace a ked sa ti bude pozdavat a budes po skusobnej daj vypoved, bud klasicku s 2m vypovednou alebo dohodou, dovolenka ti neprepadne ak ny nu mas narok ale tu by som bola opatrna s tymi 35dnami, nevravim ze to nie je mozne ( ja som tak mala) ale velmi zalezi od presnych datumov nastupu na MD a RD a povacsine je potrebne ja nastupit do prace takze to cislo sa mi zda podozrivo vysoke na to ze za RD narok na dovolenku nevznika

maria.vinea
autor
6. feb 2017

podla vyplatnych pasok mam Tolko dovolenky, som uz piatym rokom na materskej. dve zasebou. takze mozem naozaj mat TPP tam I tam? v oboch pracach ide o polovicny uvezok

maria.vinea
autor
6. feb 2017

kazdopadne staremu zamestnavatelovi to musim oznamit?

eeffka
6. feb 2017

@maria.vinea na pasku by som sa nespoliehala, systemy velakrat nezohladnuju RD a potom sa to rucne prepocitava a ano mozes mat naraz 2 uvazky

maria.vinea
autor
6. feb 2017

to som nevedela, a pokial ide o odvody, kto ich bude platit?

eeffka
6. feb 2017

@maria.vinea nie nemusis.

eeffka
6. feb 2017

@maria.vinea no ved zamstnavatel. Pocuj davas velmi zvlastne otazky ... si si ista ze sa jedna o regulernu pracovnu zmluvu na ciastocny uvazok?

majusqa77
6. feb 2017

@maria.vinea nie, nemusis to zamestnavatelovi oznamit

maria.vinea
autor
6. feb 2017

ano pracovna zmvuva na 20 hodin tyzdenne, tri mesiace skusobna doma a potom zmluva na rok. tak mi I povedali ze ziadna dohoda, ta je obmedzena odpracovanymi hodinami

jurojuro
7. feb 2017

@maria.vinea Ak to neviete vyriešiť dohodou o skončení prac. pomeru napíšte výpoveď a zašlite zamestnávateľovi doporučene, prípadne najlepšie zaneste osobne. Ak nastúpite do novej práce do 8 dní nezabudnite podať odhlásenie v Sociálnej poisťovni z dôchodkového poistenia. Ak podáte výpoveď v starej práci Vám plynie dvojmesačná výpovedná doba, v praxi to znamená, že do starej práce nemusíte chodiť vykonávať práce, ale len to, že oficiálne ten pracovný pomer zanikne až za dva mesiace a oni Vám pošlú dokumentáciu k zániku toho prac. pomeru, spolu s preplatením dovolenky ak Vám na to vznikol nárok. V podstate budete v jednej chvíli zamestnaná u dvoch zamestnávateľov.

maria.vinea
autor
7. feb 2017

Dakujem za rady