Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako píšete do životopisu roky, ktoré ste boli na materskej?

actimela
26. jan 2015

Ahojte zienky....chcem sa opytat..ked si pisete zivotopis ako uvadzate roky ked ste boli na materskej?Normalne tam napisete ze napr.r...2004-2007..materska dovolenka? dakujem za rady 🙂

rainee
26. jan 2015

zalezi od toho, ci si este v prac.pomere pocas MD. ak ano, ja by som to tam nedala, znevyhodni ta to pri hladani pripadneho noveho miesta. ak ti prac.pomer skoncil pred/pocas MD, tak ano, od-do MD.

belllinka
26. jan 2015

neuvadzam, necham za tie roky uvedene miesto, kde som pracovala pred materskou

matafen
26. jan 2015

V profesionalnom zivotopise uvadzas svoje vzdelanie a profesionalnu prax, nie rodinnu situaciu. Neuvadza sa ani stav, ani pocet deti. Aj pocas MD si stale v pracovnom pomere, pokial si isla na MD zo zamestnania. Iba v pripade, ze si bola pri nastupe na MD nezamestnana, tak by si mohla uviest MD.
Zadaj si do Googla napr.: "zivotopis materska dovolenka" a vyhodi ti kopec clankov a diskusii, prave som to pozerala 😉

sue
26. jan 2015

Pokiaľ pracovný pomer trvá, nedávam tam žiadnu "MD", ak pracovný pomer netrvá, je tam "diera" medzi rokmi - životopis profesný je o kariére a získavaní pracovných zručností a nie o tom, kedy som bola nezamestnaná, kedy PN a kedy na MD 😉

sisaha
26. jan 2015

neuvadzat

jankastubka
26. jan 2015

Mna by ale zaujimalo, ako reagovat na priamo otazku napr. co som za posledne roky dokazala v praci - ked by som realne bola poslednych 5 rokov namaterskej... hmmm v klamani a zahmlievani nie som dobra. A skoda, ze dnesna situacia ludi k tomu nuti.

andrea561
26. jan 2015

nedava sa to tam, pokial si skoncila PP, uvadzas len kedy si pracovala od do, a to je vsetko

maruska3
26. jan 2015

Niektoré otázky na tomto webe sú fakt perly....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli