Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako rýchlo ste si našli prácu po rodičovskej dovolenke?

lili777
2. máj 2012

Samozrejme otázka je skôr smerovaná na tie, ktoré nenastúpili do pôvodnej práce. Koľko pred koncom RD ste si začali hľadať a ako rýchlo ste si našli prácu, či je skĺbiteľná s novými povinnosťami - starostlivosťou o deti. Bude fajn, keď napíšete aj región.

andreah25
2. máj 2012

@lili777 Ahoj, ja som mala pôvodne plán, že hneď ako malý dovŕši dva roky, tak sa začnem obzerať po nejakej práci a že v podstate rok budem mať možnosť si vyberať, lebo na MD som išla už ako nezamestnaná. Nakoniec som bola oslovená bývalým zamestnávateľom, od ktorého som odišla inde, so zaujímavou ponukou, tak pracujem už teraz popri rodičovskom, kde si sama určujem pracovný čas, a po jeho skončení pri tom možno ostanem, možno si nájdem normálny TP - budem to ale riešiť fakt, až keď bude mať malý 2 - 2,5 roka, ani skôr, ani neskôr.

lili777
autor
2. máj 2012

@andreah25 to máš super a pracuješ z domu alebo chodíš do práce?

andreah25
2. máj 2012

@lili777 aj z domu, aj idem do práce ak treba, no nie je to častejšie ako raz za týždeň, občas ale nejaké školenie v BA alebo inde, takže dá sa to.

lianka09
3. máj 2012

ahojte maminky, rada by som vam pomohla pri hladani prace, ak budute potrebovat a mat zaujem. pracovala som dlhe roky v jednej personalnej agenture. viem, na ake CV firmy zareaguju, ake formulky v motivacnom liste urcite zaberu, na ake ponuky sa oplati/neoplati reagovat, ako odpovedat na otazky na pohovore, aby ste zaujali a presli vyberovym konanim. ak mate zaujem napsite mi kludne IP, rada pomozem - GRATIS 🙂 pracujem teraz v inej oblasti, ale personalistika je mi velmi blizka a rada by som vyuzila svoje znalosti a pomohla tym, ktori to potrebuju.

jajka2112
5. okt 2012

Chcete si jednoducho privyrobit a pritom neopustit pohodlie vasho domova? Staci kliknut na www.revolucni-prijem.cz/1BEB1C a začať pracovat. *Je to tak jednoduché"

ejaeja
19. okt 2012

@jajka2112 je to jednoduche keby netrebalo platiť tych 39€mesačne počas dvoch rokov

leteku
19. okt 2012

Ja som si začínala hľadať prácu po prvej MD keď som malú prihlásila do škôlky, bola to rýchlovka, v škôlke kde šla malá práve hľadali špeciálneho pedagoga 😉 . Takže práca bola nájdená ešte skôr ako som mohla nastúpiť. Ešte k tomu ju mám pri dome a už sa znovu teším kedy sa do nej vrátim. Ale to som mala asi fakt šťastie 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli