Ako si nájsť klientov v marketingu?

domi129
17. sep 2019

Ahojte su tu nejake maminy marketerky? Som na volnej nohe ale potrebovala by som viac klientov. Skusala som odpovedat ma dopyty vo FB skupinach, pisat cold emaily, ale zatial bez uspechu. Ako so zhanate klientov vy? 😊 Skusali ste aj FB reklamu? Napadlo mi ze by sa tu mozno mohli ozvat zeny podnikatelky ktore hladaju marketerly, pripadne tu marketerky ponuknut svoje sluzby 😊

c_est_la_vie
17. sep 2019

@domi129 prve veci musis robit zadara ako promo a potom na zaklade kontaktov a referencii. Ak sa mas cim chvalit projekty si ta najdu same.

domi129
autor
17. sep 2019

@c_est_la_vie uz mam 4 roky skusenosti, referencie tiez ale aj tak sa momentalne nedari.

c_est_la_vie
17. sep 2019

@domi129 profil na linkedin mas? Skusila by som aj ten...

nina19833
18. sep 2019

@domi129 kamoška podniká takto, robí mlm, už nič nepredáva už to baby robia za ňu, robí to asi druhý rok a už to má ako živnosť a odišla normálne z práce, ráno nikam nevstáva nič nerieši, je na telefóne, nete, robí prezentácie a je spokojná a žijú si veľmi slušne! Viem, že ona dlho dlho zbierala aj po instagrame a facebooku priateľov a sledovateľov a pridávala stále voľačo, dávala si sponzorovanie na fb aj insta ako reklamu platenú a potom to prišlo 🙂

eeerickal1
18. sep 2019

@nina19833 už nič nepredáva, ale čím si musela prejsť, za mňa je to úplný podfuk, na takéto čosi by som sa osobne nedala, keď je človek šikovný tak si vie aj iným spôsobom zarobiť 🙂

fokuska
18. sep 2019

@domi129 Jedna rada: Ak chces aby si si nasla klientelu a aby si vybrali prave teba vo velkej konkurencii, tak v prvom rade bud doveryhodna.
Napadlo ti, ze tu by mohli pisat tie, co hladaju marketerov a tu by marketeri mohli davat ponuky.
Tak do buducna, ked ti nieco napadne, tak si over, ci to tak aj moze byt. Toto diskusne forum ma iste pravidla. A predtym ako sem zavesis nejaku ponuku sa s tymi pravidlami mas oboznamit. Ocividne si to neurobila a ak ano, tak ich proste ingorujes.

Ty by si si takeho cloveka vybrala na spolupracu?

27dianka
18. sep 2019

@fokuska Zrejme si to neuvedomila. To sa stáva. Súhlasím s tebou, že podstatná je dôveryhodnosť a spoľahlivosť, lebo to býva pri takýchto profesiách mnohokrát problémom.

fokuska
18. sep 2019

@27dianka Stava, ale jej ide o pracu, o klientov, o sebaprezentaciu, tak si dam 2x taky pozor ako bezne ;)