Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako si vyberiem kurz účtovníctva?

ruzicka603
1. sep 2017

Ahojte,chcela by som spravit kurz uctovnictva,len neviem ake si vybrat.Pozerala som aj na nete ale vacsinou vsetky kurzy su az moc drahe.Aky kurz ste robili vy?Je aj taky co by bol zadarmo?Dakujem za odpovede.

patricia2006
1. sep 2017

Ahoj. Ja som toho roku absolvovala kurz účtovníctva cez firmu Nova Training s.r.o. a bolo to celkom zadarmo. Keď si evidovaná na ˇUrade práce, všetko platia oni cez REPAS. Ale mali sme aj takú, kt. si platila sama a nebola drahá. Všetko si treba zistiť u tej spol. kde by si chcela robiť.

certi
1. sep 2017

kurz uctovnictva nema vobec ziadny vyznam, pokial si sa ho predtym neucila a chces si len obnovit vedomosti......je to len taky prelet uctovnictvom, jasne, ze uctovnicka z teba po kurze nebude....budes mat len sajnu, o co vobec ide

bohuslava8
1. sep 2017

ma to vyznam, sajna ti staci, ako junior uct ti aj tak nitkto neda viac ako 500 brutto tak do toho

ruzicka603
autor
1. sep 2017

Ja som nad tym rozmyslala v takom zmysle,aby som mala neaky kurz spraveny.Ved ktovie mozno sa mi to raz zide a budem potrebovat porozumiet veciam v oblasti uctovnictva..

evittam
2. sep 2017

@bohuslava8 Po nejakom kurze účtovníctva mozes len snívať o zaradení sa do "junior účtovník", nakolko nie si žiadny účtovník.😁😉

styriprsty
2. sep 2017

Ahoj, pozri si http://magickeuctovnictvo.sk/nastenka/ možno ťa osloví, keď si nezamestnaná, tak ti kurz preplatí úrad práce 🙂

certi
2. sep 2017

@evittam presne tak, vsade treba min.. 2 rocnu prax v uctovnictve

evittam
2. sep 2017

@certi Minimalne.😉