Ako si zlepšiť príjem popri materskej?

zlatka2
26. jan 2011

Zatiaľ som vždy natrafila na podvodníkov. Prosím poraďte, ďakujem

usiko
26. jan 2011

fuuuuha, niekde chodit upatovat, vybavit si pracu v ktorej si robila, iba na ciast. uvazok alebo par hodin....roznasanie letakov...staranie sa o deti ako babysitter, u vas doma s tvojim dietkom.....

titkovamiriam
26. jan 2011

niečo doučovať,dílovať kozmetiku,predavat cez mmb

ela2710
26. jan 2011

Ahoj ja dorucujem letaky na jednej ulici raz do tyzdna a mam z toho 100 eur 🙂 pekne prilepsenie za tak malo prace 🙂

seagull2404
26. jan 2011

nenapisala si, ake mas vzdelanie, ale napr. pomoct s opatrovanim deti inych mamiciek, prepisovanie textov do PC, nejaka kozmeticka firma, zaoberajuca sa priamym predajom, centra volneho casu niektore...

cmulinko
26. jan 2011

ak mas moznost podla vzdelania,tak by si mohla aj doucovat.popri tej materskej sa nie vzdy stiha robit aj nejaka ta vedlajsia cinnost...aspon podla mojich skusenosti som bola rada,ze si mozem oddychnut.urcite by som nebrala nijaku robotu,ktoru nemozem robit priamo doma.

sonya16
26. jan 2011

existuje ešte také že prepisovanie textov do PC??? neverím 😎

stvura
26. jan 2011

juj, to je super ze niekto ma cas na zlepsovanie prijmu...xixi...ja si pri mojich detoch nemam casu odpocinut, nieto este niekde pracovat...moj povodny plan bol doucovat par hodiny popri materskej, no kedze mi sichta s detmi zacina od siestej rana a "konci" o siedmej tak nemam sancu (nehovorim ze som v noci 5x hore pri malej)...
Asi to upratovanie ak mas casu a niekto ti postrazi dieta. Z domu vela nenarobis a kozmeticke firmy vyzaduju dost navstev klientov, minimalne roznos brozur ti zaberie nejake dve hodiny....

zuzankak
24. apr 2011

@sonya16 jj- existuje- a je celkom dobre plateny- skus napr. nejaku prieskumnu agenturu, ktore potrebuju prepisovat ziskane udaje- je to praca, ktora je fajn a na druhej strane casovo nenarocna 🙂

ullala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lalus
24. apr 2011

http://www.gfk.sk/downloads/index.sk.html
http://www.profesia.sk/praca/linea-directa-comm...
...a to som hľadaniu venovala len 2 minúty svojho času.... 😉

gumimaci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
25. apr 2011

@zlatka2 prepisovanie textov doma, preklady, roznášanie letákov, pečenie zákuskov, toriet-ak si v tom zručná, šitie na zákazku... alebo skús niečo vyrábať, ak máš šikovné ruky a dobré nápady, kamoška začala na materskej textilné hračky pre detičky a super jej to ide 😵 😵 😵 😵

@ela2710 ja som roznášala tiež Bratislavsko a ešte dáke letáky 4roky dozadu a super som si zarobila a zabralo mi to týždenne asi 3hoďky 😵
takže dámy, ktoré neveríte, prípadne závidíte mám len komentár ... 😉

kakakina
25. apr 2011

ja som si vzala zehlenie,mi nosia zamestnane mamicky,a po veceroch zehlim 😉 !!!

waitinka7
9. jún 2011

Ani ja neverim, ze prepisovanie textov existuje a vlastne podla mna neexistovalo nikdy. Vzdy slo o podvod. Ja si celkom dobre privyrobim ako anketarka. Externe spolupracujem s jednou firmou, ktora mi raz za mesiac posle niekolko dotaznikov, ja ich vyplnim s mojimi respondentmi na zaklade kvotneho alebo adresneho vyberu (ja teda len kvotny) a za spravne vyplnene dotazniky mi poslu dohodnutu proviziu. Nic tazke. Podla mna zaujimave, pestre, a je to urcite dobra zarobkova cinnost. Len to samozrejme treba robit cestne a dosledne. Ak by ste chceli nejake info, kludne vam mozem napisat viac.

lucka1987
9. jún 2011

ono je dost dolezite aj ake mas vzdelanie... a zaujmy... a ci si z mesta alebo obce, ktora je daleko od mesta (v obci nemas tolko ponuk, a dochadzanie zabera vela casu) mozes robit napriklad aj v bankovnictve, poistovnictve, stavebnych sporeniach, a inych fin. centrach ako externa pracovnicka na zivnost, pripadne predaj kozmetiky, roznasanie letakov (metro,tesco a podobne), upratovanie domacnosti (napr 4 hod v tyzdni). opatrovanie inych deti. myslim ze terat cez leto to opatrovanie deti bude aktualne 😉 drzim palceky .

palinkova87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zrzulka
9. jún 2011

...este tu nebolo spomenute, predaj zachovalych veci po detoch ktore uz nenosi aj to je istym sposobom prijem. cas penazi ktore vrazis do detskeho oblecenia, hraciek...sa ti vrati.vela mamin to takto robi, niekto uz nepotrebuje, niekomu padne vhod.... 😉 obojstranna spokojnost 😀

upomienka
9. jún 2011

tak ak by ste mali nejaký tip aj pre mňa, kľudne napíšte do IP. mám 29 rokov, som na MD, mám stredoškolské vzdelanie. Pracovala som 5 rokov ako aupair, bývam 10minút od mesta 🙂 ... Viac info poskytnem v IP.

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankar27
9. jún 2011

Ak mas niekoho, kto ti dieta postrazi /napr starych rodicov), tak je to fajn. To sa daju najst rozne brigady, aj pravidelne v roznych firmach. Potom vsetko zelezi aj od dietatka, ake stare je atd. Ak byvas vo vacsom meste, kde chodia ludia cez vikend zit, napr. na diskoteky, tak sa mozes popytat aj tam, zamestnat sa len na vikendy ako casnicka. Nevyhodou je neskora pracovna doba, lebo predpokladam, zeby si tam musela byt od vecera do napr. 3-4 rana, piatok a sobotu, ale takisto dotieravi zakaznici. No nie je to pre kazdeho. Ale podla mojho nazoru si tam mozes celkom slusne zarobit na sprepitnom.

reanda
9. jún 2011

daj si dieta postrazit a chod strazit deti 😀

mirka414
11. jún 2011

ja strazim doma deti a paci sa mi to.dcerka ma super kamosky a ja sa rada hrajem 😀 .alebo skus zehlenie alebo napr.opatera starych ludi napr.nakupy,vysavanie alebo podobne veci..mne pri tom pomaha aj manzel napr.ked musim ist na par hodin prec z domu on sa mi stara o dcerku.

cicula
29. jan 2012

Ahojte baby som na materskej a rada by som si privyrobila roznašanim letakov alebo niečim inym ak by som vas mohla poprosit nedali by ste mi nejaky kontakt na niekoho.Vopred Ďakujem

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lujza123
10. jún 2012

Zaleží od možností a schopností čo máš. Mňa práveže materská "dovolenka" naučila maximálne využiť tú trošku času čo mám a nečakať čo mi kde kto ponúkne. Príjem s práce tvorí polovicu mojich príjmov a niekedy mám čo robiť aby som vedela skĺbit starostlivost o malú so zárobkovou činnosťou ale dá sa to...lebo však uživit seba a dieťa s 200 eur je nemožné (jedine že by som bývala v nejakej chatrči uprostred osady 😀)

-externý pracovník v nejakej firme...obchodník, finančný poradca, práca na VPP, predaj kozmetiky atd...hlavne pozor na pyramídové spoločnosti a rôznych podvodníkov...je zopár spoločností ktoré sa živia predajom nejakej "polarizovanej vody" či čo to je a podobnými kravinami čo fungujú na princípe "za drahé prachy ti ponúkneme know how a ty potom aby sa ti vrátili investície budeš naháňať podobných zúfalcov čo sa na to dajú"

-ponukov nejakých služieb priamo do domu...masérka, kaderníčka, nechty, kozmetika, upratovanie, opatrovanie detí, pečenie, zvierací "hotel", administratíva, danové priznania... atd...toto všetko sa dá robit len tak že pár hodín do týždna u seba doma alebo k niekomu prísť

-internetom....e-shop, písanie článkov, tvorba web stránok atd...aj tu velký pozor na "zaručené zárobky" a vstupné poplatky, treba mať na pameti že nikto ti neponúkne len tak nejaký megasuper zárobok, vačšina ponúk práce cez internet sú blbosti

- zastupovanie pracovníkov počas letných dovoleniek...toto je super pokial je človek multifunkčný (napríklad vie zastúpiť v nejakej reštike, hoteli takmer každého zamestnanca..upratovačku, čašníčku, kuchárku, recepčnú) prípadne administratívnu pracovníčku...pokial bývaš vo vačšom meste a spravíš si dostatočnú reklamu aby o tebe firmy vedeli (e-mailom, poroznášaš svoje vizitky po firmách, inzerát) tak sa zaručene aspon počas leta čosi nájde

- ako čašníčka a pod. na pár hodín počas obedov alebo wíkendov

-doučovanie,

-predaj vlastných výrobkov...háčkovanie, obrazy, fotografie, batika, šitie

Hlavne nehladať vo všetkom dôvody prečo to nejde a nedá sa to...ale skôr porozmýšlať ako by sa to dalo

ani3012
21. sep 2012

skôr, ako sa niekde zaregistrujete, prečítajte si prosím poriadne Všeobecné obchodné podmienky, aby ste potom neplakali 😉
naviac sa samy seba spýtajte, či vám tie drobné stoja za ochranu súkromia

abigael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz