Ako zohnať prácu v zahraničí pre rodičov s dieťaťom?

pepies
15. apr 2009

Neviete poradiť nejakú dobrú stránku príp. agentúru pre sprostredkovanie práce v zahraničí pre manželský pár s malým dieťaťom?

erikasadek
15. apr 2009

ahoj pepies prepac nechcem sa Ti do toho miesat , ale asi tazko najdes stranku, kde budu hladat manzelsky par s dietatom....
teda , ak chcete logicky obidvaja pracovat kde das dieta kto sa ti on postara..
takze , jedine, ak tak pre jedne z vas.....

potom uz len praca v domoch tam hladaju manzelske pary, ale zase co s dietatom..?
uricite vas plan je mozno iny , ale nedalo mi napisat Ti...

pepies
autor
15. apr 2009

erika myslela som to tak, ze by pracoval muz a zena by sa starala o dieta + pripadne mala pracu na par hodin denne, trebars babysiting alebo upratovanie.
Ked som si hladala pracu v nemecku, videla som tam inzeraty, ako penzioniky rodinneho charakteru hladali rodinu na starostlivost okolo penzionu s ubytovanim a kludne aj s dietatom.
Lenze to bolo davno a ja si uz nepamatam, ake to boli web-stranky.

blau
15. apr 2009

ano , da sa aj s dietatom pohode, tu tak pracuje vela slovakov. Pozri www.ams.at ak vies po nemecky 😉

pepies
autor
15. apr 2009

blau diky, pozriem to, viem dobre po nemecky, len muz nevie ani ceknut ..... ☹

erikasadek
15. apr 2009

TAK dobre; blau si poklad....
asi v nemecku sa to da tak vam zelam nech najdete tu spravnu..... 😉 pracu...

blau
15. apr 2009

erika- 😉

chorche63
28. jan 2011

moja manzelka je ukrajinka,je zdravotna sestra,a doktor laborant,ma vysoku skolu a ma s oboru dva dyplomi./ja som slovak a sme zo sobaseny na slovensku ta ze manzelka ma aj trvali pobyt na slovensku,blo by mozne pre nu ako ukrajinku ist robyt opatrovatelku do rakuska,treba jej spravit aj kurzi na slovensku alebo jej stacia papiere co ma z ukrajiny?

jazminn
28. jan 2011

@chorche63 určite jej platia aj papiere z ukrajiny, veď je zdravotná sestra, tak načo kurz. Kurz je pre ženy, čo nemajú
zo zdravotníctvom nič spoločné- je to pokus o niejakú rekvalifikáciu.

chorche63
30. jan 2011

🙂
dakujem