Ako zvládate prácu na 3 zmeny?

jasha77
24. apr 2015

Maminky chcem sa opytat....ako zvladate pracu na 3 zmeny popri dietati?Nedari sa mi najst si bohuzial pracu.Hladam nieco na jednu zmenu ale to je ako keby nemozne ☹ preto mi asi nezostava nic ine len zacat makat niekde na 2 pripadne 3 zmeny.Tak by ma zaujimalo ako to zvladate...

janickacrazy
24. apr 2015

@jasha77 No hlavne potrebuješ mať niekoho kto ti dieťa vyzdvihne zo školky, napr. ked máš poobednú. U nás to bolo zložité, lebo manžel pracoval na 2 smeny a ja na tri. Takže niekedy nám to vyšlo tak, že ani jeden sme malého nemohli vyzdvihnúť, takže u nás fungovala babička. Takisto, ked je dieťa choré, aby si to mala poriešené. Inak sa to dá zvládnuť, aj ked budeš unavená, ja som hlavne zle zvládala tie nočné. Ráno som bola hotová a ešte som musela bežať do školky. Teraz som tehotná, takže som odtiaľ odišla, lebo robiť nočné v tehu sa mi fakt nechcelo a okrem toho tam boli aj dáke tie výpary, takže som to nechcela riskovať.

jama16
24. apr 2015

ja so zase pracovala na 4 zmeny a muz na 3.Tiez sme sa museli striedat pri malej a musela zasahovat aj babka.Hlavne ked mi na vykend vysla nocna,niekedy v sobotu aj muz musel ist do roboty a teraz mala co?musela ist k babke aby som sa aspom trochu vyspala.Niekedy som to znasala velmi tazko,hlavne aj ked som dosla z rannej,rychlo pre malu do skolky,upratat,varit,s malou ist von...Ale som rada trochu ze to mame za sebou,teraz cakame druhe a od zaciatku som pn lebo som mala dost tazku robotu.Horsie to bude zamestnat sa potom s dvomi detmi.Tak drzim palce aby si to zvladala co najlepsie 🙂