Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Aký plat budem mať v administratíve v eshope?

veverickav
6. máj 2016

Ahojte zienky, nakolko neviem koho sa mam spytat, pisem sem.. Volali mi z jednej agentury ci nechcem robit v administrative v e-shope- nitriansky kraj- otvaraju nove miesta a mala by som na starosti objednavky,zakaznikov,atd atd.. A ze aky chcem plat? 😀 to teda vazne netusim co poviem,pretoze som to este nikdy nerobila, prave koncim mgr-vysku. Vedeli by ste mi odporucit nieco aspon priblizne,tie,ktore mate s tym nejake skusenosti? Dakujem vopred, majte pekny piatok 🙂

deltaa
6. máj 2016

tipujem minimalku + nieco z predaja a tipujem ze budes nieco ponukat ako napriklad bambusove ponozky. Potom daj vediet ci som si tipla spravne 😉

dotka04
6. máj 2016

minimálne mzda, v horšom prípade hodinová a na hodinu asi nie viac ako 3e :-/ Lenže všetko je lepšie ako nič 🙂

simca06022011
6. máj 2016

podla toho aky eshop ;) U nas ma administrativa cca 500 brutto.

katarinapekna
6. máj 2016

vysoku školu má v tejto republike dnes už každý, tým sa netráp 😅

stary_ujco
6. máj 2016

Haha. Ze administrativa v eshope a otavraju nove miesta pre absolventov...
Dobre, zhrnme si to: tvojou pracou bude otravovat ludi a nukat im vyssie spominane bambusove ponozky. Ak nahodou niekoho ukecas, tak administrativne spises objednavku 😀
Myslim, ze plat je v tomto pripade uplne nepodstatny. Na tento druh prace treba mat v prvom rade zaludok. No tak ci tak dufam, ze sa v zozname potencialnych zakaznikov neocitne moja mamka. To by som bol naozaj nerad...
No ak ta to naozaj zaujima. Tento druh podnikania funguje zvycajne na zivnosti a dostanes percento z predaja. Pre studakov este obcas urobia nejake papierove finty na ukolovu mzdu typu, za dvadsat spisanych objednavok dostanes 100 eur. Akurat ze na tie objednavky si budes zakaznikov zhanat sama...

dominika6
6. máj 2016

tvoj plat bude od výkonu...čiže 300,- + prémie z predaja
ale ked chceš povedz im že chceš 600, 😀

marcelatje
6. máj 2016

Co mate proti bambusovym ponozkam? 😀 😀 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli