Bola som oklamaná - práca cez internet

nyiragonga19
23. máj 2013

Ahojte, hľadám ľudí ktorý majú skúsenosť so stránkou http://www.onlinecareertrend.com/news4o3/skYJXsP3/
zobrazuje sa na stránke facebooku. No naletela som. Mala som veľké oči. Pozná to niekto? Písali že 100% garancia vrátenia peňazí. a teraz neviem kam to poslať.

ela2710
23. máj 2013

@nyiragonga19 nikdy som o tom nepocula, kolko ta stala ta prirucka? 😒 ja by som sa na taketo nieco bala dat, mozno tvoja skusenost pomoze v rozhodovani dalsim ludom....

nyiragonga19
autor
23. máj 2013

38 eur to stále
pozrela si si ten link? zdalo sa mi to celkom reálne, alebo som to chcela aspoň vyskúšať však hocijaký plat mimo materskej by sa nám zišiel. No naletela som....jaj tak sa na seba hnevám

linda20111
23. máj 2013

@nyiragonga19 ahoj, ja som citala ten link, dokonca tam nejaki ludia pisu ze im to funguje a uz zarobili. ty si objednala tu prirucku a chces ju poslat spat? neboli v nej ziadne informacie k praci, alebo preco?

ela2710
23. máj 2013

@nyiragonga19 aj mna by zaujimalo, ze ako konkretne ta oklamali? ako z tych komentarov by som nevychadzala, oni si to tam aj sami mozu napisat 😒 ja som tiez platila pri jednej firme vstupny poplatok, ale nastastie som sa nepopalila, ale tiez sa nam stalo, ze MM sa registroval na tie plnenia obalok, prebrali sme startovny balicek a tam bolo X dalsich platieb, takze sme sa nato vykaslali - od tejto skusenosti som uz totalne opatrna pri vyberoch prac na doma

anos18
23. máj 2013

@nyiragonga19 Kedy Ti poslali tu prirucku? Do 7 dni ju podla mna mas pravo vratit. Odkial Ti prisla ta prirucka? Mas nazov spolocnosti, alebo take nieco?

betati
23. máj 2013

@nyiragonga19 podľa mňa sa Ti nepodarí reklamovať produkt. Ale môžeš sa o to pokúsiť:
http://www.onlinesalarysolution.com/sk3U6D8pI/t...
Čo si čakala, že dostaneš za 38 eur?
Tie komentáre pod textom sú zavádzajúce, vôbec nie sú pravdivé...zarábať vie niekto iba vtedy, ak niečo predá: tovar, svoju prácu, svoj talent...
Za 4 týždne pravdepodobne nikto z nuly nezarobí 1100 eur. Oveľa reálnejšie by bolo 5 alebo 50 eur 🙂
Doporučujem Ti tu príručku znova preštudovať. Ak Ti radia ako podnikať cez internet, ako si založiť vlastnú www stránku, hľadať a osloviť ľudí.... ak sú to reálne a rozumné rady, tak to vyskúšaj. 38 eur ber ako školné. Možno až o rok budeš zarábať 1100 eur. A budeš rada, že si to objednala 😉

ela2710
23. máj 2013

Ako nechcem ti teraz nic vycitat, ale preco si si nazov tejto prace na doma nehodila najskor do googla? Ja som to teraz vyskusala, je tam strasne vela negativnych ohlasov 😒

lujza123
24. máj 2013

@nyiragonga19 skus tam napisat komentar....a potom si to otvor v inom pocitaci, vsetky komenty tam budu okrem tvojho 🙂 ..preto tam vidis len pozitivne ohlasy, nic negativne...tak isto funguju aj vsetky kraviny na zarucene schudnutie ..

To vazne veris tomu ze niekto zaraba 5000 EUR mesacne len vdaka nejakemu katalogu a internetu? Ak aj ano tak je to borec a urcite sa nebude delit o zarobok a hnow how s masou ludi....to by sme potom vsetci sedeli doma a zarabali

Inac odporucam pozriet si novy cesky dokument...šmejdi.... je to sice o dochodcoch a psychoterore na prezentacnych akciach ale aspon sa clovek zamysli..lebo tieto prace na doma je nieco velmi podobne

nyiragonga19
autor
26. máj 2013

@linda20111
tie komentáre sú vymyslené skúšala som tam pridať komentár a nejde mi to.....na dvd bol návod ako sa zaregistrovať vytvoriť účet ale keď som sa chcela zaregistrovať mala som vybrať svoj štát a krajinu ale žiadny z europy, azii či afriky tam nebol boli tam na výber len samé americké štáty.

nyiragonga19
autor
26. máj 2013

@anos18 prišla z Wilmingtonu tak som ju na druhý deň hneď vrátila....priniesol mi to kurier do troch dní. ale dosť pochybujem že mi peniaze vrátia....ak áno tak sa veľmi poteším

nyiragonga19
autor
26. máj 2013

@ela2710 no nenapadlo mi to....čo k tomu viac povedať.

ela2710
26. máj 2013

@nyiragonga19 snad sa ti to podari, v najhorsom sa obrat na policiu, alebo na SOI -mas pravo odstupit od kupy....

anos18
26. máj 2013

@nyiragonga19 Nuz potom nic. Lebo u nas jedna susedka sa dala na pracu na doma, dostala nejake materialy, za ktore zaplatila, mala ich mnozit a dalej predavat. Tak som si nasla tel.c. na konatela firmy, zavolala som mu a povedala, ze ked jej nevratia peniaze, dame ich do Lamparne. Pomohlo to 🙂

vrana_chalan
20. jún 2013

prave dnes som sa na tu stranku dostal (ani neviem skade to na mna vyskocilo, tusim ten FB...), a samozrejme som si to hned nahodil do googlu a ako prve som otvoril toto 🙂 🙂 🙂

janka3869
21. jún 2013

@nyiragonga19 Jednoduchý zárobok,ihneď.Skúste.
www.revolucni-prijem.cz/1E0FBE

nyiragonga19
autor
23. jún 2013

@janka3869 čo je to za prácu?

biba04
24. jún 2013

revolucni prijem je zavazok platit 39eur mesacne a to dva roky !

janka3869
24. jún 2013

našla som to na nete, biba to napísala správne,avšak neuviedla že aj ty zarabaš a stiahnu ti to aj z provízie,a celkom to funguje.

prasiatko30
24. jún 2013

@janka3869 piramida a fakt ti ludia co na toto skocia su uz asi negramotni a ty prosim ta nezavadzaj ludi vsak prihlas tvojich rodicov a surodencov a celu rodinu - uvidis aki budu z vas milionari a nebalamut cudzich ludi

janka3869
25. jún 2013

sory nebalamutim,len som to skusila ako mnohí

prasiatko30
25. jún 2013

@janka3869 pokial tvojou "pracou" nic neprodukujes ziadny produkt alebo sluzbu a len chces naviest inych ludi aby ti platili za nic, aby si ty mohla zbierat nejake provizie len z toho ze viac ludi sa da nahovorit a budu platit na tvoje provizie sa ako vola?????