Brigáda - opisovanie čísiel

zuzana86p
14. mar 2018

Ahojte,

prosim Vas nemate niekto skusenost s touto strankou na nete?

http://usmoney.win/9305533331184/

Pisu, ze ide o opisovanie cisiel, za kazdy kod dostanete 0,10c a ked budete mat 150, mozete si to dat vyplatit na ucet.

Dakujem za info

nim
14. mar 2018

To je to isté ako emmoney. Nič nevyplatia,je to podvod,neviem sa s nimi nijako spojiť, aby mi vrátili peniaze,ktoré som do toho dala.

nim
14. mar 2018

Mám tam už cez 500 USD a nedá sa to vyplatiť.

zuzana86p
autor
14. mar 2018

skoda :(

zuzana86p
autor
14. mar 2018

Oni tam pisu, ze musite mat na prvy vyber 40 ludi, ktori vlastne kliknu na ten link. Tu podmienku mate splnenu a aj tak Vam to nevyplatili?

martinalulejova
14. mar 2018

Takychto podvodnych stranok existuje milion. Mas nejake prednosti co by si vedela ponuknut napr. slovenskym firmam? Vela ludi hlada napr. pisanie textov pre svoje blogy, pripadne vyrabat nieco rucne a davat svoje produkty na sashe.sk a prostrednictvom nich predavat.

Skus najst nejake svoje prednosti a tie sa pokus zuzitkovat. Ja napr. pisem texty pre firmy (copywriting), a popri robote to da sem tam nejake korunky 🙂

nim
14. mar 2018

@zuzana86p
Hej,ale je tam aj taká možnosť, že keď nemáš toľko ľudí, môžeš si ich kúpiť cez link,ktorý tam presne na to je. Ľudí som si kúpila a nič sa nestalo,tak som im písala, že čo sa deje a vraj nastala chyba v systéme, že mi pošlú 150 USD a mám si ich znova kúpiť. Peniaze poslali medzi tie moje naklikané ostatné,tak som si zas ľudí kúpila a zas nič. Neodpisuju mi už na šiestu správu. Čistý odrb.

nim
14. mar 2018

@zuzana86p
Nie kliknú,ale musia sa zaregistrovať

moncek88
26. apr 2018

@martinalulejova ahoj. Môžem sa spýtať ako to funguje? Písanie textov? Ďakujem

janetulka
23. máj 2018

Robila som tie kody a nic nebolo vyplatene ale teraz pracujem s kozmetikou Farmasi, a okrem zisku z predaja mi bude vyplatena aj provizia..som spokojna ..ak mate zaujem dozvediet sa viac , kludne mi napiste a vsetko vysvetlim