Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Call centrum Orange

janulabedula
26. apr 2016

Zdravim, som pozvana na pohovor, ale pocula som vselico, ze je to na psychiku a neni to praca pre slabe natury,,,,prosim o skusenosti, dakujem

pribinak
26. apr 2016

Call centrum je všeobecne dobre psycho

lucijana2
26. apr 2016

@janulabedula ty si musis uvedomit ci ta bude bavit osmej hodin v kuse volat ludom a ponukat im nezmyselne veci, ja ti poviem pravdu ja by som to nedokazala. A otvorila som tuto temu prave aj preto lebo mi akurat jedna taka slecna volala, no je mi ich luto ale ja ich vzdy zrusim. Proste keby som nieco chcela tak zajdem do predajne a opytam sa nato co ma zaujima

janulabedula
autor
26. apr 2016

Tak to mi je jasne,,,ale nemam na vyber, som zvedava ako to zvladnem, ta co ma prijimala mala kruhy pod ocami, robi to styri roky

1tatiana137
26. apr 2016
Používateľ 1tatiana137 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.

@janulabedula tak pokial nemas na vyber tak to vyskusaj ale v ziadnom pripade sa nenechaj vyuzivat. Prajem ti vela stastia aj ked to bude urcite tvrda praca, stale len volat. Aspon ti ponukli dobre ohodnotenie?

nefertiti7
26. apr 2016

Ja som bývalý zamestnanec orange. Je to zaujimava praca aj narocna. Proste sú urcene priority a koeficienty ktoré by ste mali splniť. Mna vždy bavila praca s ľuďmi aj keď je to niekedy narocne...musite mať na to aj povahu a vedomosti ktoré casom nadobudnete a neskôr to už budete brat ako rutinu

janulabedula
autor
27. apr 2016

Som rada, ze ste mi napisali ale verim, ze odstupom casu vam mozem napisat, co je call centrum, ahojte

bohuslava8
27. apr 2016

@janulabedula a koľko tam platia

Tu začni písať odpoveď...

Odošli