Call centrum Orange

janulabedula
26. apr 2016

Zdravim, som pozvana na pohovor, ale pocula som vselico, ze je to na psychiku a neni to praca pre slabe natury,,,,prosim o skusenosti, dakujem

pribinak
26. apr 2016

Call centrum je všeobecne dobre psycho

lucijana2
26. apr 2016

@janulabedula ty si musis uvedomit ci ta bude bavit osmej hodin v kuse volat ludom a ponukat im nezmyselne veci, ja ti poviem pravdu ja by som to nedokazala. A otvorila som tuto temu prave aj preto lebo mi akurat jedna taka slecna volala, no je mi ich luto ale ja ich vzdy zrusim. Proste keby som nieco chcela tak zajdem do predajne a opytam sa nato co ma zaujima

janulabedula
autor
26. apr 2016

Tak to mi je jasne,,,ale nemam na vyber, som zvedava ako to zvladnem, ta co ma prijimala mala kruhy pod ocami, robi to styri roky

1tatiana137
26. apr 2016
Používateľ 1tatiana137 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.

@janulabedula tak pokial nemas na vyber tak to vyskusaj ale v ziadnom pripade sa nenechaj vyuzivat. Prajem ti vela stastia aj ked to bude urcite tvrda praca, stale len volat. Aspon ti ponukli dobre ohodnotenie?

nefertiti7
26. apr 2016

Ja som bývalý zamestnanec orange. Je to zaujimava praca aj narocna. Proste sú urcene priority a koeficienty ktoré by ste mali splniť. Mna vždy bavila praca s ľuďmi aj keď je to niekedy narocne...musite mať na to aj povahu a vedomosti ktoré casom nadobudnete a neskôr to už budete brat ako rutinu

janulabedula
autor
27. apr 2016

Som rada, ze ste mi napisali ale verim, ze odstupom casu vam mozem napisat, co je call centrum, ahojte

bohuslava8
27. apr 2016

@janulabedula a koľko tam platia

jonco
20. sep 2020

@janulabedula ahoj, ako to nakoniec skončilo? nastúpila si do orange alebo ani nie? nejaké skúsenosti by si my mohla poskytnúť, videla som od nich aktuálne ponuku a zvažujem sa im ozvať. ďakujem pekne. kludne aj do správy, alebo sem, kde ti viac vyhovuje.

janulabedula
autor
20. sep 2020

@jonco ahoj, vrelo odporúčam mne sa veľmi páčilo,

janulabedula
autor
20. sep 2020

@janulabedula
@jonco dobre som zarobila k tomu stravné lístky dobrý kolektív a dobrá skúsenosť životná, neoľutuješ a vôbec to nie je ťažké telefonovať dennodenne s ľuďmi, mne sa to veľmi páčilo, tam je to predpísané čo treba hovoriť, so mnou mali problém, lebo ja som rada rozprávala

uglybetty1234
20. sep 2020

Ahoj , tiez som pracovala v call centre, ale nie pre Orange. Je to narocna praca, u mna velmi zavisela na tom, ci som v pohode. Ked som mala blby den, alebo som nebola dobre vyspana, tak sa to automaticky odzrkadlilo na mojich vysledkoch. Nemala som proste na tych ludi naladu :D Ked som mala dobre dni, tak sa dalo aj super zarobit.
ALe na 8 hodin denne si to neviem predstavit. Nikdy nevies komu sa dovolas, ci ta neposle do pecka, atd..

jonco
23. sep 2020

@janulabedula a ako sa tam pracuje časovo? robia sa aj víkendy? a už tam nie si, ked píšeš v minulom čase?

ivinka22
10. apr 2023

@jonco vyhodili ju lebo neurobila zmluvy....ja som jej písala nechcela napísať nič o tej práci takže je jasné že treba robiť zmluvy a ona nemala ukol splnený tak ju vyhodili