Chcem si otvoriť bio obhod so zdravou stravou

majka2806
4. mar 2016

Ahojte, chcem si založiť živnosť a otvoriť obchod so zdravou stravou, a z prírodnými produktami, tie z vás čo majú zameranie na tento tip predaja, viete mi poradiť nejaká veľkoobchod od koho objednávať produkty, čo skôr začať vybavovať pre realizáciu, je toho viac, takže za každý dobrý tip či radu vám vopred ďakujem 🙂 😉

tyelde
4. mar 2016

ja by som si v prvom rade zistila, či náhodou v tvojom okolí už nie je presýtený trh, lebo tieto veci sa predávajú skoro všade....aby si do toho nevrazila zbytočne peniaze, ktoré späť už neuvidíš 🙂

nyusika
4. mar 2016

ja by som podnikala v tej oblasti, ktoru poznam...lebo system "dejte mi lidi, ja to udelam" je naprd.

naco chces podnikat v oblasti, o ktorej trt vies ?

dominika6
4. mar 2016

kto chce podnikať,musí to robiť srdcom,nie pre zárobok,lebo robiť niečo,o čom nemám páru,neviem sa orientovať v základných vybavovačkách,nemám vysondovaný trh,dopyt,záujem,odberatľov,atd atd......
a posledné kde by som hladala rady sú MK...neviem asi by som do toho nešla..ale držím palce 🙂

biokozmetika
4. mar 2016

@majka2806 nenechajte sa odradit 🙂 V prvom rade asi musite mat jasno v tom, ci ako pisu baby hore nie je vo vasom okoli presyteny trh, no a potom zacat hladat kontakty a vybavovat papiere. treba si najskor stanovit aky chcete mat sortiment a na zaklade toho zacat hladat velkoobchodnikov. a urcite by som si urobila biznis plan (aby ste mali predstavu o pociatocnych nakladoch a potencialnom obrate). A aj ked je pravda, ze bio obchodikov je vela staci vymysliet nieco inovativne a kreativne aby ludia vyhladali prave vas 😉 drzim prsty!!!!

majka2806
autor
4. mar 2016

Ďakujem. No ja už nápad, stratégiu, podnikateľský plán a podobne mám. Nepotrebujem v tomto smere poradiť, len som chcela poradiť, ak ste tu aj konkrétne ktoré máte skúsenosti, aké sú zásady ohľadom hygieny, aby prevádzka spĺňala všetky normy pri otvorení obchodíku so zdravou stravou. Takže ak viete, poprosím info 😉

monika111111
9. máj 2016

@majka2806 otvorili ste ten obchodík so zdravou stravou?