Chcem si privyrobiť počas rodičovskej

tullsova
2. júl 2013

Ahoj mamicky, som uz 6 mesiac na materske a coskoro mi konci matersky prispevok, a bude uz len biedny rodicovsky tak rozmyslam ako si privyrobit a pomoct tatovi. Ci- si privyrabate? Ako riesite peniazky? Dakujem za kazdy prispevok 🙂

barbie0209
2. júl 2013

ahoj ja si privyrábam pracujem pre jednu medzinárodnú spoločnosť, ak by si chcela i ty není problém , pomožem ti :D prípadne aj keby chceli ine maminy kludne sa ozvite

happy8051
2. júl 2013

@barbie0209 ahoj, napis mi prosim info o praci, ktoru robis. dakujem

drobcek26l
2. júl 2013

@barbie0209 mohla by som aj ja poprosiť nejaké info??? Ďakujem

andrea561
2. júl 2013

mozem aj ja poprosit
@barbie0209 mozem aj ja poprosit? dakujem 🙂

sovareda
2. júl 2013

Aj ja by som poprosila info...ďakujem 🙂

bajka22
2. júl 2013

@barbie0209 aj ja prosím 🙂

lpapajova
2. júl 2013

Aj ja si prosim info barbie..dakujemu

lpapajova
2. júl 2013

@barbie0209 mozem aj ja poprosit info vdakaa

evusiak
2. júl 2013

Aj ja poprosím bližšie info o tej práci. Ďakujem 🙂

barbie0209
2. júl 2013

je to práca v medzinárodnej spoločnosti ktorá sa zaobera predajom parfémov , kozmetiky...je to uplne jednoducha práca nic nestratís možeš len ziskať . stači mat len zoznam produktov, cenik byt komunikatívny a ide to. nemusis nikam chodit a nikoho presviečať a da sa to super zvladnut popri materskej. zaujalo vas to?ak ano napište mi .

erechteion
2. júl 2013

@barbie0209 aj ja poprosim o info o danej praci....dakujem.

iui0612
2. júl 2013

@barbie0209 mohla by si aj mne napísať nijaké info o tej robote? ďakujem 🙂

aredhel
2. júl 2013

@barbie0209 poprosim aj ja info o tej praci...dakujem 🙂

retusa
2. júl 2013

aj ja poprosím info o tej práci, dakujem

mirka_aa
2. júl 2013

ja si privyrabam tak,ze som sa registrovala ako nezavisla kozmeticka poradkyna pre Mary kay..predaj kozmetiky,ale aspon ze je ozaj kvalitna,ja sama pouzivam lebo som velmi spokojna,inac by som nepredavala nieco za co nerucim..a vtedy aj predaj ide najlepsie,ked som sama presvedcena 🙂 no a klasika,mas percenta z predaja..ibaze tam treba nieco investovat na zaciatok,inac sa predavat neda..

ivitom
2. júl 2013

@barbie0209 poprosím aj ja, ďakujem pekne.

monka159
2. júl 2013

barbie0209 mozem poprosit aj ja info. dakujem.

lenkavrananova
3. júl 2013

@barbie0209 ja by som malazaujem o čo sa jena?

tullsova
autor
3. júl 2013

dakujem za tolke prispevky, ale mna skor zaujimalo, ci ste sa niektora pustila do nejakeho podnikania, alebo tak. Lebo vidim, ze mnohe z vas tuna davaju vecicky, ktore vyrabaju doma, ci to potom aj predavate a tak.
Lebo aj ja sa pokusam o podnikani, prebrala som teraz priatelov biznis na seba kedze mam cas a tak skor by som privitala rady od mamiciek podnikateliek.
ja som prevzala nedavno zoznamovaciu agenturu www.parovanie.sk, ktora je zamerana pre vsetky vekove kategorie, ale priatel sa nemal tomu moc cas venovat, tak by som to potrebovala nejak osviezit a kvazi znova rozbehnut 🙂

rianaw
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima271189
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aredhel
10. júl 2013

ponukam pracu spojenu s cestovanim...ak chodite na dovolenky, lyzovacky, poznavacie zajazdy atd. a chceli by ste si popri dovolenke aj privyrobit poslite mi IP prip. kontaktujte ma na e-mail: aredhel@zoznam.sk

alenka008
3. aug 2013

ja mam vyborne skusenosti s vyplnanim dotaznikov za odmenu (za peniaze, poukazky, alebo darceky )
http://www.iprieskum.sk/users/register/?key=c5a...
https://www.marketagent.com/user/newreg_start.a...
a este toto je super:
http://pilulka.sk/86815a5382

zaira27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vbrannova
4. aug 2013

Ahojte dievčatá, včera som sa dozvedela o jednom novom projekte, ktorý realizuje britská spoločnosť. Nič netreba predávať, stačí sa len zdarma registrovať cez môj link. Cez IP všetko vysvetlím. Pekný deň.

pake
7. aug 2013

@tullsova Ponúkam jednoduchú prácu z domu na ZMLUVU. Stačí, aby ste splnili vek minimálne 18 rokov, mali prístup na počítať s internetovým pripojením a ovládali základy práce s pc. Práca je nenáročná, jedná sa o vkladanie inzerátov na internetové stránky a preberanie e-mailov. Všetky potrebné informácie poskytnem nezáväzne na maile ( p.keblusek@centrum.sk ).

paula321
22. aug 2013

Ahoj, ja pracujem pre firmu DXN, ktorá ponúka produkty s ganodermou hlavne kávičku. Nejde o žiadny podomový predaj. Podrobnejšie info www.bio.dxnkava.sk
to je moja web stránka, ktorú mi dala firma a ja som si zadala názov aký chcem a predávam výrobky aj cez web stránku stačí ľuďom vysvetliť o účinkoch ganodermi a ľudia majú záujem, lebo čoraz viac myslia na svoje zdravie a kávu či čaj pije každý.

Lenka

kavita
25. aug 2013

@barbie0209 ahoj, mala by som záujem o čo ide?ďakujem kavita

lubikan
25. aug 2013

@paula321 zase dalsia pyramida?

amisa
25. aug 2013

babulky no dosli sme k zaveru, ze 4 roky na materskej a tak este rok predomnou pekne zasahuju do nasho rodinneho rozpoctu. Rozmyslam zacat nieco vlastne ale nejak nic realne ma nenapadlo, ake mate skusenosti? podari sa vam zarobit popri detoch aspon cosi? co sa vam najviac oplati, aky sposob?