Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chcem si založiť e-shop

beruskavt
8. apr 2013

ahojtev ie mi niekto poradit kde a ako mozem ziskat dodavatela?

henrietag
8. apr 2013

chcete niekoho kto by vam ten e- shop zalozil ? ja poznam jedneho skveleho pana z NZ .. odkial ste?

beruskavt
autor
8. apr 2013

ja skor potrebujem dodavatela na detske oblecenie a potreby pre deti.

emmuska8
9. apr 2013

myslim ze eshopov je uz neskutocne vela... ja som mala a som ho zrusila... a dodavatelov si musis najst sama, to ti nikto neda.. nikto si nevytvori konkurenciu predsa...

erika2610
9. apr 2013

@beruskavt veru dodávateľov si musí nájsť každý sám......teraz je toho strašne veľa stačí sadnúť za net a hľadať dodávateľa podľa svojich predstáv a potom sa s ním iba dohodnúť k obojstrannej spokojnosti.....nečakaj od e-shopov veľké zisky, najskôr by som do toho išla popri robote a uvidíš ako sa to bude rozbiehať...lebo na začiatku určite budú aj nulové mesiace, s tým treba rátať. Držím palce každopádne aj keď budeš konkurencia

martinkova24
14. apr 2013

No ja si osobne myslim že ak si sikovna a mala by si dobrý tovar veľký výber veľa času a nervy išlo by tí to. Aľe rada ak do toho pôjdeš je to full time job.musíš sa tomu venovať na 100% či je 10 hodín večer alebo je nedeľa ráno ak nechceš stratit zákazníka musíš mu ponúknuť viac ako konkurencia.. Najskôr si urob prieskum v odvetvy v ktorom chceš robiť a potom si rozmyslí či máš šancu sa udržať. Ak sa rozbehnutej ziskas aspoň pár zakaznikou ktorý sa k tebe vrátia pôjde tí to...
@beruskavt

wrok
24. júl 2014

v ziadnom priapde sa neorientuj na SR a CR dodavatelov, ani an velkosklady, pretoze oni predavaju za premrstene ceny. S sucasnej globalnej dobe sa orientuj na zahranicie, castokrat na eBay a Amazone nakupis tak lacno, ze aj po uhradeni nakladov na postovne k tebe si na tom stale lepsie ako nakupovat od SR / CR "velkoskladov" - pisem na zaklade vlastnej skusenosti
ak sa budes orientovat ako som ti uviedol dokazes cenovo podliezt aj SR / CR velkosklady a teda aj ostatne Eshopy

janusa28
16. okt 2014

Ahoj, ja by som ti mohla poradit, alebo doporucit jednu osobu co robi eshopy. robi to programator s dizajnerom, su sikovni, lacni a spolohlivi. kontakt extraweb@extraweb.sk, ak by si chcela poslem ti na nich aj cislo, cez spravu
drzim palce