Čo obnáša práca vo firme Alticor?

brumik3
10. feb 2015

Ahojte baby, mate niektora skusenosti s vo firme alticor (značka amway)?? ak ano ako sa vym v tom dari?? oplati sa vam to?? co obnasa tato praca??? vopred vam velmi pekne dakujem 🙂

stary_ujco
11. feb 2015

Od amway ruky prec všetkými desiatimi.
Stačí, keď si ich tu dáš do vyhľadávania. Nie je to nič iné ako pyramídy, kde budeš len zháňať ďalších ľudí do štruktúry pod seba. Keďže si to zadala ako otázku, ďalšia diskusia nie je možná, ale cez IP ťa zaručene začnú otravovať miestne amwajacky, ktoré zacítili korisť. Pozvú ťa na kávu, že ti vysvetlia pravdu a rovno donesú aj zmluvu o spolupráci a pár výrobkov na predaj... Brrr

regina22
12. feb 2015

je to mlm,
nemala by to byť pyramída
herbalife je dokázateľne pyramída, tí už majú na krku súdne rozhodnutie v usa
lyoness je tiež mlm a funguje aj oriflame aj avon, waren buffet, že všetci sme v mlm ani o tom nevieme

patress112
17. apr 2018

@stary_ujco cele ludstvo je od počiatkov svojej existencie postavené na "pyramíde" :D a presne toto isté som spravil aj ja, ked ma moj terajší leader nakontaktoval, šiel som na internet a uveril som nazorom hejterov ako ste napr vy ktorí o tom nič nevedia... ale potom som sa na to pozrel triezvo, ked je to taky "podvod" ako to všetci heteri vravia, prečo to už funguje 60 rokov ? bohužiaľ, dnes sú ludia hlúpučké ovečky a 99% z nich trpí "syndrómom stádovitosti" a verí kadečomu čo je na nete... ja zase mám filozofiu, že čo nevyskúšam, o tom nebudem písať drísty a radšej sa budem pýtať ľudí čo v Amway realne uspeli a majú vysledky... v Amway sa totiž nedá neuspieť, dá sa iba skončiť 🙂

patress112
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patress112
2. júl 2020

@brumik3 Určite do toho bež, vdaka korone si konečne ľudia začínajú uvedomovať, že okrem aktívneho príjmu treba mať aj niečo vlastné a že zamestnanie vôbec nie je taká "istota", za akú ho považovali 🙂

patress112
2. júl 2020

@regina22 konečne niekto, kto má rozum a dáva tu reálne argumenty a aj rozumie danej téme 🙂

veronikaszabova
2. júl 2020

@patress112 prosim ta, nepropaguj tu take veci - je to tu zakazane, staci si precitat pravidla MK, s ktorymi si suhlasil pri registrovani.
Btw naco ozivujes staru diskusiu, kde to autorka riesila pred 5r? Neodpisala ti pred 2r, urcite nema zaujem po 5r.

patress112
3. júl 2020

@veronikaszabova ja to tu nepropagujem, navyše som zmazal aj moje kontaktné info (bola chyba to sem postovať, uznávam), no len som tu dal svoj názor vzhľadom k aktuálnej situácii. Poznám kopec ludi, ktorí sú radi za každú korunu momentálne. Ale každý, kto chce dačo so svojím životom spraviť, do toho ide.