Čo robíte, keď vás práca nebaví?

majulkab
25. jan 2013

Zdravím všetkých čo pracujú, ale aj nezamestnaných. Určite ste sa stretli s tým pocitom, že Vás práca nebaví, že ste unavení. Máte plné zuby svojich kolegov, šéfov. Ako ste to riešili alebo ako to chcete riešiť. Veď chodiť do práce s nechuťou a vracať sa stále podráždená nie je snom asi žiadnej ženy.

ematko29
25. jan 2013

@majulkab no bola som v takej práci,nejako som tam trpela ale zatial som si hladala inu prácu aked som ju nasla tak som jednoducho dala výpovved

namornicka
25. jan 2013

Ja tiež, keď som nadobudla pocit, že tu to už ďalej nejde, hľadala som si novú prácu a keď som si našla dala som výpoveď. Neviem či ti tu baby poradia aj niečo iné.

majulkab
autor
25. jan 2013

Ja som to tak tiež chcela urobiť, lenže nešlo to tak ako som si predstavovala, tiež som už mala niečo iné vyhliadnuté, lenže tam kde som robila tak mojou zamestnávateľkou bola moja sesternica, a utvrdila som sa v názore, že najhoršie je pracovať pre rodinu. kde si si hľadala prácu

tereziah
25. jan 2013

Asi teraz by som brala aj takú prácu, keďže som nezamestnaná a mám pocit, že ten môj stav sa tak čoskoro ani nezmení ☹

majulkab
autor
25. jan 2013

Ja poznám aj také ženy, čo radšej budú trpieť, lebo si myslia že si inú prácu nenájdu.

majulkab
autor
25. jan 2013

@tereziah mne sa podarilo nájsť si prácu celkom rýchlo cez workingpark.com, len teraz musím to nejako poriešiť v starej práci. Keď ti môžem odporučiť tak sa tam choď pozrieť, mne sa odtiaľ skoro ozvali.

sissy27
25. jan 2013

@majulkab keď sa mi to stalo prvýkrát, tzv. syndróm vyhorenia, tak mi šéf sám od seba dal týždeň plateného voľna, aby som sa dala do poriadku a dodnes si to cením už len za to, že si to vôbec všimol a riešil to takto a nie napr. výpoveďou alebo sankciami... dosť mi vtedy tento jeho prístup pomohol, ešte som zostala pár rokov a keď to prišlo druhýkrát - ale vtedy sa pridali aj iné okolnosti a tie boli podstatnejšie ako to, že ma práca nebavila ako tých, ktorí čerstvo nastúpili - tak som zmenila zamestnanie... súčasná práca mi tiež nepríde nejak extra zábavná, ale má aj isté celkom dobré výhody, takže som ticho a makám 😉
aj z tej najzábavnejšej práce sa časom stane len rutina a robota, ale snáď väčšina z nás je vo veku, kedy má iné priority ako to, či ma to baví alebo nie... na všetkom sa dá nájsť aspoň niečo pozitívne (napr. kolektív, výhody, plat, prac. čas, odmeny, bonusy, dostupnosť z domu, atď.), a ak naozaj ale naozaj nie je nič pozitívne, tak jedine zmeniť 😉

lea641981
25. jan 2013

@majulkab tak aj ked som mala niektorych plne zuby ,nestali za mojim chrbatom a nesledovali ma stale ved ti ludia tiez tam chodia pracovat 🙂 nemozu ti neustale liezt tak na nervy 😲 robila som svoju pracu s pomyslenim na prestavku na obed a na telefonaty ze zavolam pocas prestavky mojmu a aj synovi a taaaak 🙂
chodila som tam zarabat a nie riesit inych 😒 v podstate chodis za pracou 🙂

to je az take hrozne? co ta sikanuju?

ja som pocas prestavky isla na obed a potom po dvore poprechadzala a vybavila sukromne telefony a makala s hlavou dole 😅

majulkab
autor
25. jan 2013

@lea641981 ono to nie je o šikane ale ja som typ človeka, ktorý má rád okolo seba pozitívnych ľudí, viem že sa to nedá vždy, lenže keď okolo teba je niekto pernamentne nazlostený a každé druhe slovo je vulgárne, tak ťa to po určitom čase prestane baviť.

lea641981
25. jan 2013

@majulkab no ja mam jednu kolegynu ta je az prilis slusna a chodila na nejaky kurz slusneho spravania sa a komunikacie s ludmi a no to bol horor riadny 😲 😀
som jej povedala nech sa sprava normalne k inym a mna nech si nevsima ze jednoducho sa jej budem smiat 😀 par krat som vybuchla od smiechu a hovorili sme spolu len ked ja som mala prave naladu ju mat vo svojej blizkosti 🙄
to tiez nebolo pre mna zdrave 😝

to citam akoze by si chcela zmenit zamestnanie pre jednu vulgarnu osobu? ☹
bud pomoze ignoracia alebo upozornenie ze to pocuvat nebudes alebo daj sa prehodit 😕

prosimopomoc
26. mar 2023

@tereziah prace je dost... Ci kde byvate? Niekedy je dobre zobrat aj mimo odbor, aspon nachvilu zmena

tereziah
26. mar 2023

@prosimopomoc už je to dávno neaktuálne 😉