Čo si obliecť na posedenie do reštiky s kolegovcami?

majus454
3. júl 2018

Dobry den. Mam dilemu lebo dnes vecer mame posedenie v restike s kolegovcami a nasou riaditelkou a neviem co si obliect. Ci nejake saty mam dvojo. Jedne su vyhradne spolocenske su dlhe pod kolena s kvetinovym vzorom a opaskom ale pripadam si v nich staro. Druhe mam zlte na ramienka su kratsie a nosim ich iba vonku. Topanky mam len biele sandale a zabky. Tie sandale jedine ze by som si len dala ale k tymkvetinovym satam sa hofia len opatky a tie nemam. Prilozim aj obrazky. Za rady vopred dakujem.

kacenocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacenocka2
28. júl 2018

@olive777 mozno nejake najdem☺

zuzana76
28. júl 2018

@kacenocka2 praveze su fajn a teraz sa take nosia pozri sem

https://www.tchibo.sk/saty-s-odhalenymi-ramenam...

nosila by som ich s holymi ramenami, teda ak si to mozes dovolit

mircalla
28. júl 2018

@kacenocka2 Uprimne - nie je to moj styl - kvety, cipka a volan k tomu. Mam rada jednoduche linie. Ale ked sa ti pacia, si ich daj. ved nie kazdemu sa musia pacit

olive777
28. júl 2018

@kacenocka2 Na tento štýl ale jednofarebné celé hnedé by som k tomu volila.

mircalla
28. júl 2018

@zuzana76 Hej tie to pekne, ale toto je preplacane - vzor, cipka a volan v jednom. Za mna nie

zuzana76
28. júl 2018

@mircalla ano, mozno je to prilis prekombinovane, ja nie som na velke kvety na satoch, ked tak, tak male kvietky, ale ten styl sa teraz celkom nosi, len ja by som sa asi necitila dobre v odhalených ramenách, bez podprdy uz vôbec nie a navyse budu moderne max. tento rok a buduci uz nie, ja som skor taka konzervativnejsia a kupujem si veci, ktore su vynositelnejsie dlhsie a kvalitne

mircalla
28. júl 2018

@zuzana76 Hej hej vsak ja len pisem nazor, tie co si dala ty by som si kludne obliekla, tieto su prekombinovane