Čo znamená, keď mi kolegyňa posiela srdiečka v správe a pusinkovych smajlíkov?

28. feb 2022

Ahojte trošku sa to tu hanbím písať nakoľko neviem či je kolegyňa inak orientovana alebo sa stihla preorientovať nakoľko mala predtým manžela. Ten jej bohužiaľ zomrel 😔. Kolegyňa je staršia pani už v dôchodku ma 62 ja mám 27 takže by mi mohla byť mamou. Jej správy si vysvetľujem tak že si ma možno obľúbila ako kolegyňu a že ma možno má rada ako človeka inak si to neviem vysvetliť. Ma deti aj vnucata. Myslíte že tými smajlíkmi a srdiečkami dáva len najavo že ma má rada ako kolegyňu? Má už dosť rokov preto si to neviem vysvetliť. Ďakujem za rady všetkým.

anjelicek26
28. feb 2022

Podla mna sa nijako nepreorientovala, proste to berie ako normalneho smajlika, ked ma niekoho rada... ja to pouzivam normalne aj ked pisem s kamoskami, ked sa chcem za nieco podakovat, nikdy by ma nenapadlo riesit orientaciu 🙄

simca06022011
28. feb 2022

mna dost zaraza ze mlada baba, 27rocna riesi srdiecka a smajliky a pusinky.. ja to vobec neriesim. Bezen to vidim v diskusiach, v rozhovoroch chatovych, ci uz dospelych zien (kamosky), zname.. dokonca som videla kolegov a tak, co dufam ze u nich doma nik extra neprezival :DDD Nic si z toho nerob, podla mna to su sympatie a proste nejak to s tymi emotikonami vyjadrujeme.

fadama
28. feb 2022
belasy_motylik
28. feb 2022

Tak ja tiež posielam srdiečka a pusinkových smajlíkov úplne bežne a bežne a často aj dostávam a nikdy som to nevnímala nijako sexuálne, ani mi to nenapadlo, veď je to v súčasnosti súčasť bežného vyjadrenia ... normálne si mi zlepšila takouto bizarnou úvahou deň 😘♥️😄

liljana
28. feb 2022

Je sama, ma citovy deficit, tak ich prejavuje k okoliu .. Asi nebude inak orientovana a asi ani nebudes jedina, komu ich posiela.

7lenka11
28. feb 2022

možno ani sama presne nevie, čo posiela.. mám v okolí niekoľko starších ľudí, ktorí používajú technológie a posielajú smajlíkov krížom-krážom, no ani si neuvedomujú, že posielajú zlých.. napríklad mýlia si smutných uplakaných s vyrehotenými uplakanými a pod.. inak srdiečka by som neriešila, my si s kolegyňami a s kamoškami posielame pravidelné srdiečka, resp. nimi zakončujeme správy.. jedna kamoška nepoužíva nič okrem emotikonu srdiečka, dáva ich doslova do každej správy

haley7897
28. feb 2022

Znamená to len toľko, že sa snaží byť milá. Eventuálne ťa má rada ako kolegyňu, či skôr ťa vidí v pozícii "dcéry". Neurob sebe ani jej hanbu tým, že budeš niekde s kolegami prezentovať túto nevyzretu teóriu. Ak ti jej prístup vadí do bodu, že to nedokážeš zniesť a ustáť, vždy jej to môžeš citlivo medzi štyrmi očami povedať. Inak však nehľadaj problém kde nieje. Máš 27 rokov, čas zmýšľať trochu viac mimo box a s otvorenou mysľou...

simca06022011
28. feb 2022

Je to sice ina tema ale vela zien napr. riesi srdiecka na facebooku... to je zase uplne ina kapitola, ja som kvoli tomu zazila jeden neprijemny vystup, ked sa do "kolegu" pustila manzelka, lebo nejaka zena mu dala srdiecko na fotku ... ehm srdiecko na FB = SUPER. ziadne tajny milostny vztah, ani laska za hrob od nejkaej byvalej za tym nie je :D

sono2
28. feb 2022

No určite sa pani pred dôchodkom preorientovala.
Úplne normálne.
Pozri diskusie, tu sa bežne posielajú také smajle medzi cudzími ženami

karhu
28. feb 2022

ide po tebe🙄🙈

h2
28. feb 2022

Booože, to snáď nie! Tohoto smajlíka 😘 bežne posielam k slovu ďakujem. Srdiečka ♥️ posielam o niečo menej, ale tiež v pohode kamoškám a určite nie v zmysle, že by som bola do nich.

nyusika
28. feb 2022

ja som slepa ako patron a dlho som si myslela, ze symbol hovienko je kolacik 😀
a verte mi, nie raz som ho poslala

kristina2412
28. feb 2022

Ja na príklad 😘tohto smajlíka posielam kolegyni bežne, keď nie som v práci, spraví niečo za mňa pomôže mi. A nie som inak orientovaná.

sissy27
28. feb 2022

no vzhľadom k veku kolegyne by som to nebrala nijak osobne - nechcem sa nikoho dotknúť, ale vidím to podľa mojej mamy v podobnom veku, že hoci je to inak akčná moderná žena, tak proste v tejto novodobej komunikácii je úplne mimo 😀

majki_ki
28. feb 2022

Moja svokra len nedávno objavila, že vie posielať smajlíkov. Každý týždeň má inú tému, tento mi posiela napríklad ananás. :D

spadnutaslivka
28. feb 2022

má 62 a vidí, že iní používajú smajlíkov a nechce byť za divnú, tak dáva aj ona. Ale rozhodne za tým nič viac neviď- len je proste milá.

tt247
28. feb 2022

To vážne táto téma? Chudák pani. Pošle ti srdiečko a ty ju dobre že neobviníš zo sexuálneho obťažovania. Ľudom fakt prepína.

carambolos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. feb 2022

@kristina2412 a tiež pošlete napr cmuk 😘 s týmto smajlíkom bezne kolegyni a tak?

autor
28. feb 2022

Je to divné že ja ako 27 ročná sa to pýtam len som sa s tým ešte nestretla to je celé

dagas
28. feb 2022

Asi by som radšej dostávala také správy ako urážanie od kolegýň že sme mladé nemáme nič odžité a podobne..len si ťa oblúbila neboj 🙂

daniela2202
8. mar 2022

Presne tak, má ťa rada ako dcéru, chýba jej doma blízky človek

miriam11
8. mar 2022

Áno, ma ta rada ako kolegyňu a kamarátku. Ja si tiež s kamoškami píšem s takými smajlíkmi. A nepatríme do žiadnej lesbickej komunity

banderaska29
8. mar 2022

tak teraz som ostala kyslá, ak si toto o mne myslia moje kamošky, ktorým posielam iba srdiečka a pusinky 😀 😀
a aj tebe pošlem, aby Ti nebolo smutno. cmuk 😀 ♥

jaskolka
8. mar 2022

A vie vôbec, čo tie smajlíky znamenajú? Možno pre ňu to je len vyjadrenie vďačnosti, nič iné za tým nehľadaj