Dá sa zvládnuť práca vo výrobe pri problémoch s chrbticou ?

mackar3p
18. jan 2020

Ahojte.Chcela by som sa Vás spýtať ak mám problémy s chrbticou,bolo mi povedané,že mám len vykryvenú chrbticu,čo viacmenej bude podľa mňa z nákupov,silné tabletky som nato aj brala ako flector,dorsiflex a aulin,pri väčšej záťaži mi v nej aj praskne a teraz rozmýšľam či ju mám vziať je to 8h práca,čo mi vyhovuje len neviem sa rozhodnúť či by som to zvládla.

c_est_la_vie
18. jan 2020

@mackar3p pri nastupe do zamestnania budu od teba urcite pytat potvrdenie od lekara. Ten ti poradi lepsie nez my 🙂

mackar3p
autor
18. jan 2020

@c_est_la_vie ďakujem,takže je to bezpredmetné,no super a potom,čo mám ísť robiť?

amelia000
18. jan 2020

@mackar3p rehabilitacie a cvicenie

sense
18. jan 2020

Skus fyzio a cvicenie.... lieky to len utlmia neliecia

limetka69
18. jan 2020

@mackar3p práca vo výrobe je široký pojem, môže byť ľahká aj ťažká, ja som robila v automobilke so železom prešlo mi nehorazne veľa kíl cez ruky za smenu a trebalo sa zhínať do boxov, bolo to ťažké, ale napríklad v nejakej kablikárni to nemusí byť tak fyzicky náročné, a keď ti puká v chrbtici tak sa zveriť dobrému fyzioterapeutovi, vedias robiť divy, ponaprávať čo sa dá 🙂

c_est_la_vie
18. jan 2020

@mackar3p ved ja som nikde nepovedala ze ta tam nezoberu. Na personalnom ti vypisu tlacivo so stupnom narocnosti pracoviska a na zaklade toho sa lekar rozhodne.
No a pre problemy s chrbticou je najlepsia pozicia nejakeho vratnika, informatora, alebo predavacka drobneho tovaru, v call centre. Ak teda nemas vyssie vzdelanie a nemozes robit odbornejsiu pracu.

mackar3p
autor
18. jan 2020

Ide o to,že moja doktorka si mňa nedá na krk,priniesla som jej papier z retazca a ona mi povedala,že mi to nepotvrdí.

mackar3p
autor
18. jan 2020

Mám stredoskolské s maturitou,čo v dnesnej dobe už bohviečo nie je,snažím.sa ešte zdokonaliť v nemčine a možno si aj kurz nejaký spravím...

mackar3p
autor
20. jan 2020

No nakoniec ma vzali su to len nejake male klinceky,srobiky a dake blbost a ze od lekara papier vobec nic ani neriesili.Normalne rozmyslam ci ta firma je vlastne korektna,ked nic nepotrebuju iba zakladne udaje o vas....