Dá se pracovat při miminku?

charlinka
5. feb 2008

Ahoj, možná že už tady takováto téma byla či je, ale nenašla jsem ji. Mám 17ti měsíční dceru a přemýšlím o tom, že začnu pracovat, aspon na poloviční uvazek. Nejsem si ale jistá, jak to všechno zvládnout. K tomu ještě studuji na VS ale to nikdy neovlivnilo muj čas strávený s dcerkou. Je velmi společenská, ale nevím zda je moc brzo ji dát do soukromé školky i když by to bylo jen na dvě tři hodinky denně. Máte někdo zkušenosti? Finančně to zvládáme zatím ok, ale spíš jde o seberealizování a myslím si, že i malá potřebuje trošku změnu, ale bojím se toho. Prosím poradtě nebo napište svoje názory.

gabca1
17. júl 2008

Holky, co pracujete při rodičáku, zvládáte to? Já bych chodila 1x týdně a zbytek z domova, ale nevím. Moc se mi nechce, ale penízky potřebujeme.

sylvar
17. júl 2008

Já chodím od října minulého roku, jeden týden 2x, další 3x, v 8 jedu do práce, kolem 16-18hod se vracím, měla jsem z toho strach, co malá,ale je v poho 😉
Pokud by to šlo z domova, normálně bych pracovala i víc,ale bohužel, musím být přítomna v kanclu 😎

gabca1
17. júl 2008

sylvar - a jak to máš s hlídáním? U nás je to blbý. Nemám na hlídání nikoho. Jedině se střídat s manželem.

johanda
17. júl 2008

gabca - já chodím do práce 1x týdně cca od 11 do 18, jinak můžu pracovat doma, začala jsem v lednu, malá to zvládá bez problémů, spíš babička je občas grogy

andrealiskova
20. sep 2009

Tak za týden už budou Chrisovi 3 měsíce, já přestanu kojit a hurá do práce, ale když mě se tak nechce. ☹

schwarzovka
20. sep 2009

andrealiskova...jde ti to moc pěkně...

lennis
20. sep 2009

pracuji od 6.měs malýho, 1 den pryč z domu a pak cca 1,5 den doma, peníze se hodí, teď jsme koupili auto a kdybych nechodila do práce, tak bychom ho neměli. Jestli máte kvalitní hlídání, tak je to super odreagování a peníze jsou jako bonus. Kámoška mně furt láká někam na víkend pro ženský, ale já nemám potřebu, pracuji, chodím na spinning, na němčinu, jsem odragovaná až, až a vždy se těším na volný dny s malým, jak si ho užiju ten den, kdy nepracuju 😀

zdenka26
20. sep 2009

Ahojky tak já pracuju od roku malého,chodím od pondělka do pátku na čtyři hodky a když potřebujuvolno,tak si ho vezmu.Babička je v důchodu tak toho využívám 🙂 peníze navíc se vždycky hodí

esssi
20. sep 2009

Hm peníze navíc by svinsky bodly, jenže nikdo nepotřebuje skorotrojmatku 🙂