Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Do koľkej večer môžem najdlhšie pracovať?

cukrinka004
3. dec 2014

Ahojte dievčatá poprosím o radu. Neviete mi prosím poraiť či ja ako pracujúca matka, sama sa starajúca o dieťa mám nárok na kratší pracovný čas? nemyslím skrátený úväzok ale to že by som nemala pracovať dlhšie ako do siedmej, osmej alebo deviatej večer, ďakujem za radu 🙂

sissy27
3. dec 2014

§ 164 Zákonníka práce: (1) Zamestnávateľ je povinný prihliadať pri zaraďovaní zamestnancov do pracovných zmien aj na potreby tehotných žien a žien a mužov starajúcich sa o deti.(2) Ak požiada tehotná žena a žena alebo muž trvale sa starajúci o dieťa mladšie ako 15 rokov o kratší pracovný čas alebo o inú vhodnú úpravu určeného týždenného pracovného času, zamestnávateľ je povinný jej žiadosti vyhovieť, ak tomu nebránia vážne prevádzkové dôvody.3) Tehotná žena, žena alebo muž trvale sa starajúci o dieťa mladšie ako tri roky, osamelá žena alebo osamelý muž, ktorí sa trvale starajú o dieťa mladšie ako 15 rokov, sa môžu zamestnávať prácou nadčas len s ich súhlasom. Pracovná pohotovosť sa s nimi môže len dohodnúť.
Povinnosti zamestnávateľa v oblasti úpravy pracovného času tehotných zamestnankýň a zamestnankýň a zamestnancov starajúcich sa o dieťa sú v tomto prípade nasledovné: Zamestnávateľ je povinný vyhovieť žiadosti tehotnej zamestnankyne, alebo zamestnankyne alebo zamestnanca trvale sa starajúcich o dieťa mladšie ako 15 rokov o kratší pracovný čas alebo o inú pre zamestnanca vhodnú úpravu pracovného času. Zamestnávateľ sa môže zbaviť tejto povinnosti v prípadoch, keď to od neho nemožno spravodlivo požadovať, napr. ak by toto riešenie ohrozovalo jeho prevádzkové potreby . V prípade sporu príčinnú súvislosť medzi zamestnancom požadovanou úpravou pracovného času a jej potenciálnymi negatívnymi následkami pre zamestnávateľa je povinný preukázať zamestnávateľ (dotknutému zamestnancovi, prípadne orgánom inšpekcie práce, alebo dokonca súdu).

Zákon pojednáva len o celkovej dĺžke pracovného času, nie o prevádzkových hodinách... čiže môže ti skrátiť úväzok, ale nemusí ti vyhovieť, ak potrebuješ byť každý deň o 16.00 hod doma a platiť ťa, ako keby si odpracovala toľko čo ostatní...

alicka850
3. dec 2014

Najlepsie je dohodnuf so sefom. Zakonnik je sice fajn,ale realne sa myslim neuplatnuje. Ja som mala taku vyhodnu akoze,ze som si mohla povedat dni,kedy em sluzit,pricom ostatni to dostali nahodne rozdelene. Nikoho nezaujimalo,ze som sama na 2 rocne dieta. A povedzme si pravdu,nemohla som si dovolit dojst o robotu a jediny prijem.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli