Dohoda a nepravidelný príjem popri rodičovskej dovolenke

ykul
18. jún 2014

Ahojte, máte prosím niekto dohodu s nepravidelným príjmom popri rodičovskej dovolenke ? Mám 3 otázočky:
1. Môže mi to ovplyvniť výšku podpory po ukončení RD ak zamestnávateľ rozviaže so mnou pracovný pomer ?
2. Môže mi to ovplyvniť výšku materskej / ak by som otehotnela a nastúpila na ďalšiu materskú dovolenku ?/ to jest dcérka má 2 roky, teraz otehotniem a kým by mala 3 roky, tak by som opäť išla na MD/
3. Ako je to na sociálke - musím to niekde nahlásiť ?

Som stále evidovaná u zamestnávateľa.

gapa
18. jún 2014

1. nie, len dohoda s pravidelným príjmom, lebo z dohody s nepravidelným príjmom sa neplatí poistenie v nezam., ktoré ovplyvnuje výpočet podpory (a aj pri nej záleží, či skončí prac.pomer počas RD, resp. posledným dnom RD alebo ešte trvá prac.pomer aspon 1den po ukončení RD)
2. nie, neplatí sa z nej nem.poistenie a z každého nem.poistenia sa nárok posudzuje samostatne
3. áno, musíš sa odhlásiť z dôch.poistenia štátom, do 8dní od prihlásenia na soc.poistovnu ako zamestnanec lebo aj pri tejto dohode sa platí povinné dôchodkové poistenie zamestnanca a súbeh povinného poistenia zamestnanca s povinným poistením štátu zákon nepripúšťa

zalka
18. jún 2014

@ykul no ja som pochopila novelu zákona od 1.7.14 tak že dohoda s nepravidelným príjmom bude zrušená @gapa , takže
1) áno negatívne
2) áno pozitívne

ykul
autor
19. jún 2014

@zalka Ďakujem

ykul
autor
19. jún 2014

@gapa Ďakujem za odpoveď

ykul
autor
19. jún 2014

@zalka nemáte prosím ešte nejaký link , kde sa presne hovorí, že od 1.7. sa ruší dohoda s nepravidelným príjomom. Moc som zatial toho na nete nenašla. Ďakujem

gapa
19. jún 2014

@zalka dík, zatial som to nepozerala (v zbierke som nenašla a cez parlament sa mi nechcelo hladať ), tak ak máš link, tak prosím aj mne 🙂

zalka
20. jún 2014

@gapa @ykul kočky link nemám :(