Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dohoda verzus zmluva

alzbeta79
4. jan 2013

Prosím poradte. Ked mala malá sedem mesiacov vrátila som sa naspäť do práce. Bola som na dohodu.
Teraz k 31. 12. ma šéfka odhlásila z dohody s tým, že musíme sa rozhodnúť ako daléj. Bud ma nahlási
znova na dohodu, alebo po novom na zmluvu. Čo je pre mňa výhodnejšie ? Šéfka tvrdí, že ak ma dá na
zmluvu prídem o rodičovský. Podla mňa by bolo pre mňa výhodnejšie ísť na zmluvu.

zuzana909
4. jan 2013

@alzbeta79 o rodičovský príspevok neprídeš, ak budeš mať pracovnú zmluvu. prišla by si o materskú ak by si nastúpila do toho istého zamestnania, z ktorého sa ti materská vyplácala.
pracovná zmluva:
- pri nastúpení do práce ti zamestnávateľ ukončí rodičovskú dovolenku (nie poberanie rodičovského príspevku, ten budeš poberať až kým dieťa nebude mať 3 roky), ak ti ukončí rodičovskú dovolenku, tak ťa môže aj prepustiť, pretože sa na teba už nevzťahuje zákaz výpovede,
- máš nárok na dovolenku,
- pri ukončení pracovného pomeru máš nárok na výpovednú dobu, odstupné, preplatenie dovolenky

dohoda:
- nemáš nárok na dovolenku
- stále sa na teba vzťahuje zákaz výpovede
- pri ukončení dohody ťa môže jednoducho prepustiť

Záleží veľmi na tom ako si platená na dohodu a ako by si bola platená na zmluvu a či ti akceptuje dovolenku, alebo ak máš voľno máš aj nižší plat. Podľa tohto by som sa rozhodla. Odvodové zaťaženie je už také isté ako pri klasickej pracovnej zmluve.
Ak ti na dohodu dáva symbolickú sumu, tak môžeš mať neskôr problémy pri výpočte dôchodku, dávky v nezamestnanosti, výpočte druhej materskej, lebo ako náhle sú z toho odvody tak všetko ťahá do vymeriavacích základov.

zuzana909
4. jan 2013

a ešte som zabudla, že pri pracovnej zmluve máš nárok na stravné lístky 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli