Používame cookies. Viac informácií tu. OK

DOPLŇUJÚCE PEDAGOGICKÉ ŠTÚDIUM UKF NITRA

Jasle, škôlky, školy
juliet86
13. sep 2019

Ahojte, je tu niekto kto absolvoval toto studium? Ak ano, viete ma zorientovat ako cca vyzeral rozvrh jeho prezencna cast? Neviem si odvodit z toho co maju online tu casovu narocnost... Ci jedna sobota v mesiaci, ci cely vikend v mesiaci, ci kazda druha sobota...

Vopred dakujem za infos ak ma niekto priamu skusenost s tymto studiom budem vdacna. Zo studijneho mi nateraz neodpisali.

mariet24
13. sep 2019

@juliet86 Ja som skoncila pred 3 rokmi a pocas semestra to bola takmer kazda sobota, niekedy piatok. Casovo od rana cca 8 do nejakej 14-15 ak si dobre spominam

juliet86
autor
13. sep 2019

@mariet24 dakujem pekne. uz mi odpisala aj panu zo studijneho. poslala mi tabulku s rozvrhom. ak t ospravne chapem tak cca kazdu druhu sobotu (7sobot do vianoc) prosim ta a dala by si mi nejaku spatnu vazbu ako sa ti to tam pacilo ako hodnotis priebeh tohto vzdelavania ci sa ti to oplatilo karierne atd. dakujem pekne vopred

mariet24
13. sep 2019

@juliet86 oproti predchadzajucemu dennemu studiu na UKF sa mi zdalo zvladnutelnejsie, dala som to popri materskej. A karierne mi to pomohlo, hned po materskej som sa zamestnala v skolstve a o pol roka na to aj v mojom odbore, za mna spokojnost.

juliet86
autor
13. sep 2019

@mariet24 dakujem velmi pekne. ja este zvazujem ci do toho ist. dichadzala by som z BA plus mam plny pracovny uvazok tak mam trosku obavu ci to dam....

rawmamka
13. sep 2019

@juliet86 Mohla by som sa spýtať, ako je to s financovaním štúdia, keďže sa jedná o externé vzdelávanie ?

rawmamka
13. sep 2019

@juliet86 A nemohla by si študovať v BA, aby si sa vyhla dochádzaniu ?

juliet86
autor
13. sep 2019

@rawmamka ahoj ja mam umelecky odbor na ktory akurat teraz nemaju v BA akreditaciu :/ :/ studium stoji 300eur semester a su to 4semestre cize dva roky. priznam sa ze som na vazkach ci do toho teraz ist...

rawmamka
14. sep 2019

@juliet86 Ahoj, ďakujem za odpoveď. Neviem aké staré deti máš, ani či ti má kto s nimi pomôcť počas víkendov, keďže budeš mimo domu významnú časť víkendov + treba rátať s nejakým časom na prípravu, cez skúškové na učenie a aj to cestovanie, i keď nie je to taká diaľka, aby sa to nedalo zvládnuť (ja som mala 3 malé deti a z Nitry do BA som cestovala často, keďže som študovala na UK (denné štúdium, prvé dva roky štúdia sme bývali s mužom na manželákoch v Mlynskej doline, on študoval na FEI STU, tiež denné štúdium, ale potom sme sa vrátili späť do Nitry do vlastného bytu, lebo intrák bol predsa len intrák, aj keď sme tam zažili super študentské roky). Možno zvážiť aj to, či doplňujúce štúdium budeš v blízkej dobe potrebovať ( na získanie prac.miesta, na lepšie uplatnenie v praxi, pre črtajúcu sa prac.pozíciu....) alebo je to len niečo do zálohy, možno potenciálne využiteľné v budúcnosti, resp. niečo čo ti má rozšíriť obzory a pod. Každopádne držím palce, nech sa rozhodneš čo najlepšie pre seba a svoju rodinku.

juliet86
autor
15. sep 2019

@rawmamka dakujem pekme za nazor a rady. s babom mi bude mat kto pomahat a nepotrebujem studium urgentne. takze som sa rozhodla v tomto roku nenastupit. nie je to dobrr snazit sa robit vsetko. aj ked by som rada uz som sa asi poucila 😄 dakujem este raz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli