Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dostali ste vianočné odmeny?

maznacik007
18. dec 2012

Dakujem za odpovede... 😉

raza
18. dec 2012

a keď napíšem áno, musím sa stebou podeliť??? 😀 😀 😀

kekypetra
18. dec 2012

Moj manzel ano a ja mam ako odmenu svojho manzela a jeho peniazky 😉 a nasu 7 mesacnu dcerku 😀

titkovamiriam
18. dec 2012

ano priatel a dokonca aj ja aj ked som len brigadnička 🙂

angua27
18. dec 2012

nie

adeli79
18. dec 2012

ani nahodou. 😖

iwesska
18. dec 2012

Mne teda k rodicaku nic neposlali . Kde sa mam stazovat? 😀 😀

bodka13
18. dec 2012

@maznacik007 robíš prieskum 😕 🙂
manžel nie ...ja áno

baklik
18. dec 2012

mne zamestnavatel poslal 80 eur - vyplyva to z kolektivnej zmluvy pre vsetky matky na MD a RD. samozrejme, pracujuci vo firme dostali viac, tusim vo vyske svojho priemerneho mesacneho zarobku, ak sa nic nemenilo...

elise
18. dec 2012

čo su to vianočne odmeny?

osemsmerovka
18. dec 2012

...................jedine tak po hrbe človek teraz dostane a nie odmeny 😀

brumka
18. dec 2012

ja k rodicaku nie, by mohol stat davat aj viabnocne rodicaky nie len vianocne dochodky

baklik
18. dec 2012

@brumka tak to je dobry napad 😉

brumka
18. dec 2012

@baklik tiez si myslym co to je kazdy mesiac cca 200€ pomaly aj s pidavkami, nech sa nehnevaju ale z toho nieje ani na byvanie ci energie, ved viac menej vsetko ide len an to dieta

baklik
18. dec 2012

@brumka to je fakt. len stat to berie tak, ze nemusime byt doma, mozme ist robit. na druhej strane, nie vsade su dostatocne kapacity v detskych jasliach alebo nejake sukromne a ak su, tak nie kazdy na ne ma a pri predlzujucom sa odchode do dochodku clovek nemoze spoliehat ani na pomoc rodicov. ale to je uz ina tema...

dai
18. dec 2012

kedze som na rodicovskej tak nie🙂 inak mame vo firme 13ty plat...
muz je podnikatel cize co si vyplati to ma 😀

gabika.mato
18. dec 2012

my sme nedostali 😢

emogeon
18. dec 2012

@brumka rodicak je socialna davka a nie prispevok na byvanie....pozri ine staty tam su na to ovela horsie

brumka
18. dec 2012

@emogeon horsie ja vidim ze vsade su lepsie pre mna je rodicak nahrada mzdy ked nemozem byt vpraci, a inde v zahranici maju aspon dispozicii skolky jasle na inej urovni ako tu takze tu matky musia byt doma s detmi co najdlhsie lebo problem je umiestnenie. potom co zena na RD po porode a sama bez muza to potom nema na byvanie? staci ked vidim rakusko...len toto je na inu temu

amouramour
18. dec 2012

@brumka a preto sa to vola prispevok...a je to prispevok na dieta

a k odpovedi ano🙂

amouramour
18. dec 2012

@brumka lenze tam su zeny doma s detmi kratko a pracuju a odvadzaju celkom pekne peniaze, aj ty mozes ist pracovat a mat sa lepsie

maznacik007
autor
18. dec 2012

neslo mi o prispevok k RD... skor som sa pytala tak orientacne... lebo manzel bol nespokojny lebo u nich nedostali.... tak som chcela urobit mu prieskum ze je plno takych robot kde nedavali.... 😉
on v lete dostal a dostava aj za ukoncenie etap pri projektoch, aj mu preplacaju komplet prevadzku sluzobneho auta aj na sukromne ucely ale nejako ratal aj so 14. platom... ale co uz ma smolu... 😉

amouramour
18. dec 2012

@maznacik007 moj manzel nedostala tiez, veru nie je to vzdy pravidlo...bohuzial firmy setria...

emogeon
18. dec 2012

@brumka ano to je na inu temu, ale tie skolky su ine palky v zahranici a statne funguju inac ako tu , hlavne neporovnavajme

brumka
18. dec 2012

@emogeon no mna skolka vychadza cely moj plat na SR tak radcej ostanem doma ako robit 7dni v 2 zmenke. ale naozaj ina tema. ospravedlnujem sa zakladatelke 🙂

baklik
18. dec 2012

@amouramour kratko? pokial viem, tak v AT mozu byt zeny na MD rok alebo dva roky....

Smutné, ale nedostala (:

To, že niekto sa teší z toho, že ja som z toho nešťastná, aby urobil niekoho šťastným pre svoje dobre meno, nerobí človeka najšťastnejším, než som ja.

gubcikova
18. dec 2012

hej prišiel minister financií dal mi do ruky obálku že na

dai
18. dec 2012

@gubcikova tak to mas pekne😀 a co - kolko bolo v obalke?😀

amouramour
18. dec 2012

@baklik neviem kolko zien na sk by nemalo problem s tym ostat doma len rok?🙂to by este len chceli protestovat🙂ono tie peniaze su fajn,nie som za aby bolo viac... skor problem vidim v tom, ze sa nerobia opatrenia v prospech mladych rodin...

zuzanat
18. dec 2012

MM nedostal este ani oktobrovu vyplatu, nie tak este odmeny ☹

Tu začni písať odpoveď...

Odošli