Drahý darček od šéfa k Vianociam.

21. dec 2019

Ahojte, v piatok sme mali posledny pracovny den, necakane som od nadriadeneho dostala pomerne drahy vianocny darcek (cca. 200 eur, originalny, neodmietnutelny). Ja jedina, potajomky mimo kolegov. Medzi nami je cisto profesionalny vztah, vykame si, deli nas generacia. Prekvapilo ma to, vyjachtala som dakujem a utekala domov :D mrzelo ma, ze ja som mu nic nedala. Ako by ste to riesili vy? Doniesli by ste mu nieco dodatocne? Alebo uz nic viac a nechat to tak? Nikdy doteraz sme si s kolegami nic nedavali (velkab firma, 500 zamestnancov). Dakujem

veverickav
22. dec 2019

A ja som stale zvedava... 😂

autor
22. dec 2019

@veverickav pre moc ludi to cenu nema, pre mna ano :D je to flauta Moeck s vygravirovanym mojim menom, spominala som, ze na nu hram 🙂 preto mi ten darcek prisiel taky zvlastny, diaru by som sa necudovala a sef nevyzera, ze by si taku hovadinu zapamatal :D

kittykat22
22. dec 2019

hlavne to nehovor v praci - ta zozeru 🙄 O tom, ze sa zacnu sirit lzi, ze spolu nieco mate, na to sa spolahni. Cela tvoja namaha v praci pojde do haja - vsetci budu vidiet len tu flautu. Nikdy nikomu - ani najlepsej kamaratke v praci. Kazdy projekt, vysledok, usmev, odmena - bude "od sefa" LEBO ... nikto nebude pozerat na teba ako na dobreho zamestnanca. Dostanes nalepku milenka a bude po srande.

autor
22. dec 2019

@kittykat22 mas pravdu, budem ticho. Vacsina by to nepochopila, lebo sef je dost nepristupny a taketo gesto si od neho nik nepamata. Na druhej strane, ja sa snazim vzdy nezistne pomoct aj nad ramec prace a celkom si ludsky rozumieme.

katarinka89
22. dec 2019

Ja by som sa ho stranila- za tym je umysel....

miriam11
23. dec 2019

Nevracaj sa k tomu. Nič by som mu nedávala, chcel tak kúpil.

lucilaines
23. dec 2019

Bezne som dostavala od sefa take dary k narodeninam. Ja som mu nedavala nikdy nic. Nikdy nic mezdi nami nebolo len cisto pracovny a kamaratsky vztah. Vazil si moju pracu, nsozaj som mu vela krat zachranila zadok, robila nad ramec a dokonca riesila jeho sukromne zalezitosti niekedy, tak to tymto prejavoval. Tes sa, bud rada, ze mas dobre vztahy so sefom a viac to neries.

ktochytavzite
23. dec 2019

A sef fesak?Mozno po tebe ide;)

ktochytavzite
23. dec 2019

Ale mna by take nieco velmi potesilo,este aj s menom wau.

simonah73
23. dec 2019

mozno by si mohla ked bude mat sviatok nejaky maly darcek alebo bonbonieru a vianoce uz neriesit.

lianika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz