• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dve miesta pobytu na PN. Dá sa to?

4. septembra 2009 
Ahojte!
Neviete mi, prosim, niekto poradit? Som tehu a som doma na PN. Pocula som, ze sa na PN daju napisat dva miesta pobytu. Mate s tym niekto skusenost? Je to vobec mozne? Mam aj take info, ze to zavisi od lekara, ktory vypisuje marodku....
Dakujem za kazdu spravicku!
3. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj! o tom neviem...ale viem, že si môžeš vybrať kde chceš byť počas PN a tú adresu nadiktuješ...a myslím, že dve vychádzky za deň sú možné, ale neviem, možno pri tehu je to inak...moc som ti nepomohla :D
3. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, ci je mozne udat na doklad o PN, ktory vypisuje osetrujuci lekar az dve miesta pobytu. Viem len tolko, ze lekar automaticky vypisuje ako miesto, na ktorom sa zdrziavas pocas PN, tvoj trvaly pobyt. Preto treba vzdy aktualizovat v pripade zmeny trvaly pobyt jednak v zdravotnej karte a jednak na karticke poistenca.
V pripade, ze vies, ze sa v mieste svojho trvaleho pobytu pocas PN nebudes nachadzat, treba uviest lekarovi akukolvek inu adresu, na ktorej by ta pripadna kontrola zo socialky mala najst.
3. sep 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najlepsie je udat miesto PN nejakú chatu v kopcoch, kde treba len peši slapať... :wink: kontorla nehrozí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. sep 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
najjulinka super napad :grinning:
4. sep 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok