Ekologická drogéria

natinka18
14. aug 2019
Poznáte?Použivate?
maminkasisa
14. aug 2019
@natinka18 poznam, nepouzivam
natinka18
autor
14. aug 2019
@maminkasisa nevyhovuje?
ave_eva
14. aug 2019
no par krat som kupila, cena mega vysoka, ucinok ziadny...
maminkasisa
14. aug 2019
@natinka18 prasky neoprali dobre, cistiace tiez ziadny zazrak a este aj vysoka cena
natinka18
autor
14. aug 2019
@ave_eva
@maminkasisa fuha to teraz čitam prvé negativne hodnotenia
ave_eva
14. aug 2019
@natinka18 kupovala som hlavne kvoli malej dcerke detsky gel, ale ako vravim nic moc. S nejakym Lenorom a Persilom a pod. sa neda porovnat ani ucinkom a ani vonou.
judar
14. aug 2019
Tieto ekologicke ci zero wate ci prirodu setriace somariny su jeden velky novodoby biznis...napr u nas v meste mame bezobalovu drogeriu...zatial co v obchode zaplatite za 1l avivaz aj s obalom cca od 1,50€...tak v takychto eko drogeriach je to na vahu pricom si musite dobiest este aj vlastnu flasu ci nadobu a zaplatitr za 1kg avivaze 2 az 3x tolko ..a pritom mate este vlastnu flasu ...proste biznis
natinka18
autor
14. aug 2019
@ave_eva na trhu je teda veľa eko drogérie ktorou máte zlú skusenosť?
natinka18
autor
14. aug 2019
@judar no ja napríklad použivam eko drogériu českú firmu a som spokojná žiadne vlastné flaše ani nič...všetko si objednám cez ich web a teda mne išla vyprať aj krv,jedlá na tričkach po dcérke a obom deťom zmyzol ekzém
ave_eva
14. aug 2019
@natinka18 islo o siet nacapujsi.sk, nevravim ze som mala zlu skusenost, ale cena vs. kvalita, o nicom...
natinka18
autor
14. aug 2019
@ave_eva tak s touto firmou skusenosť nemám ja použivam vyrobky českej firmi
janinka007
14. aug 2019
velice nenápdné lákanie nových zákazníčok 😃 prehladné 😝
natinka18
autor
14. aug 2019
@janinka007 prepačte ja nikoho nelakam nikde som nespomenula meno firmi,ani produkty ktoré použivam,žiadnej dáme som neposlala sukromnú správu aby som ich ako ste to napisala ,,nalakala"
Robím si iba osobný prehľad nič viac laskavo podtým nehladajte.
kengurica
14. aug 2019
@natinka18 používam. Z presvedčenia, že z mojej práčky späť do vody skúšam vypúšťať čo najmenej sajrajtu. Kupujem z ecoterry čapované, a som spokojná. Aviváž nepoužívam, ale dávam ocot s esencialnym olejom. Na čistenie používam ocot a sódu bicarbonu. Ale aj savo 🙂 . Bezobalove veci kupujem preto, lebo obal nepotrebujem, netvoria odpad. Kopec škvŕn sa dá odstrániť citrónom, zlčovým mydlom...
natinka18
autor
14. aug 2019
@kengurica veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď 🙂
salonka22
14. aug 2019
@judar myslienka je dobra, urcite si nemyslim, ze je to somarina, ale zial je pravda, ze kym to bude drahsie ako prasky zo supermarketu (a clovek sa tam este trepe s vlastnými flasami), nie je to pre zvyšok obyvateľov prijateľné
salonka22
14. aug 2019
@kengurica skvele tipy, dakujem. ten ocot namiesto prasku vyskusam.. bikarbonu na čistenie pouzivam tiez. na utieranie prachu nemas nejake tipy? chcela by som prestat pouzivat pronto, ale mam pocit, ze ak nabytok utriem mokrou handrou, v priebehu dna je zas všetko zaprasene
lencis88
14. aug 2019
@natinka18 aj ja som spokojna s jednou českou firmou, neviem či nehovorime o tej istej...........všetko mi príde domov a domácnosť krásna voňavá a to mi pochválila aj moja mama čo nemôže upratovať s prípravkami z obchodu, hneď ma problémy s dýchaním.......už aj ona upratuje ako ja..........
natinka18
autor
14. aug 2019
@lencis88 je možné,že hovoríme o jednej a tej istej firme len ju tu nechcem menovať aby sa tu nepisalo ako vyššie,že ,,lákam zakazničky"
Moja mamina tiež mala problémi s dychaním pri bežných prostriedkoch teraz používa túto česku a je veľmi spokojná.Moje deti boli atopici odkedy sme začali použivať tieto eko produkty po pár dňoch ekzém zmyzol a už je to rok čo sa neobjavil 🙂
lencis88
14. aug 2019
@natinka18 super to sa tešim, a moja dcera je sice už 13 ročna, ale pomohlo nam to na akne.........takže sa teším s ostatnými.....keď su spokojny........
jankapepe
14. aug 2019
@natinka18 😁 vážne si myslíš že konas ekologicky? Produkt musí firma naskladnit....obaly preprava paliva ......potom ti ho poslať.....obaly preprava paliva........
Chceš byť eko? Takto sa to nerobí 😁
natinka18
autor
14. aug 2019
@jankapepe a čo sa v dnešnej dobe neprepravuje? Jedine to čo si človek vypestuje sám.
jankapepe
14. aug 2019
@natinka18 dopravu a obaly ekologicky zmýšľajúci človek obmedzí na minimum s nerobí reklamu e-shopu ktorý zákazníkovi prepravuje a bali zo zahraničia tovar ktorý a) k eko životu nepotrebuje b) vie zákazník kúpiť aj tu
natinka18
autor
15. aug 2019
@jankapepe tak takto a) názov tu nikde spomenutý nie je takže reklamu tu nikto nerobí b) ja ten tovar potrebujem pre svoje deti kedže klasicke prašky im vyvolaju ekzém (kedže obsahujú pinidla,chlór,fosfady,formaldehyd a kopu iného bordelu ) c) tu taká kvalita eko drogérie nie je kedže to tu nie je tak rozvinuté ako v iných krajinách d)každá máme na to svoj názor takže pekný deň dufam,že bude slnečný 🌞
jankapepe
15. aug 2019
@natinka18 zdravotné hľadisko je ok a plne pochopiteľne. Z ekologického hľadiska je to celé zle. ...
jankapepe
15. aug 2019
@natinka18 🙂 a nie k eko životu nepotrebuješ prepravovať stovky km praci prostriedok.
jankapepe
15. aug 2019
@natinka18 vieš ja nie som eko aktivista 🙂 používam úplne bežné pracie prostriedky. Ale vždy ma udivuje spojenie eko s..........doveziem zabalené xy km naftovým kuriérom......je jedno ako sa to vyrába a koľko úrodnej pôdy sa pritom ničí a pralesov klcuje...... kam dám ten plastový obal z eko pracieho prášku....... odkiaľ vlastne obsah fľašky ten predávajúci vlastne vzal? Doviezol z Číny a prebalil? Pretože ano aj vtedy je to povazovane už za výrobky EU.....atď atď

Tu začni písať odpoveď...

Odošli