Používame cookies. Viac informácií tu. OK
evkakozickova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moonlight1210
10. nov 2019

Podla toho, co presne ponuknes. Ake znacky. Cena vs kvalita.

Aku filozofiu svojho obchodu zvolis, ake mu na jej zaklade urobis promo.

Lebo takych obchodov je dnes vela. Musis niecim zaujat a vyniknut.

A ako chces predavat? Budes sama navrhovat a sit (davat sit)? Budes mat sklad? Ci chces len danu objednavku od zakaznicky sama dalej objednavat z inych stranok, prihodit marzu a tak predat?

Plus si pozri zakony. Dane, gdpr, odvody na poistovne, atd.
Plus rataj s reklamaciami, stratenymi balikmi, dodacimi dobami (hlavne navaly pocas vianoc), atd.

Nebude to zabava. V malom moc nezarobis. Vo velkom to bude dost namaha robit to cele sama.

eliska13
10. nov 2019

@dajana40 ako hl.prijem ci bocny?vyskusala by som to...dnes ma FB, Instagram obrovsku silu reklamy a mozes oslovit vela ludi.Len musis ratat s tym,ze treba dobre fotky, vrazit do reklamy, mat dobry tovar vediet kto bude cielovy zakaznik teenegerky, kostymy, pre moletky, pre deti, hrazcky.......najst si dobry velkosklad predpokladam, ze to bude zo zahranicia Polsko, Taliansko, Madarsko....uctovnicku...pri eshope mas velke stastie, ze nemusis tam platit najomne , stat tam cely den.Ja sledujem par eshopov na FB a myslim, ze ak vyberies dobru znacku, veci a budes to robit s laskou ma to velku sancu.Vela z tych co som sledovala casom si spravili aj kamennu predajnu.

dajana40
autor
10. nov 2019

@eliska13 ako hlavny poznam jednu babu ta ma eshop ako hlavny uz asi rok ale kolko ma netto to neviem

spinone
10. nov 2019

@dajana40 ahoj z vlastnej skusenosti ti vravim, ze nad tym ani neuvazuj..zbytocne vyhodene peniaze, ktore sa ti uz nikdy nevratia..ja som si takyto eshop zriadila pred 6 rokmi..hmm to bola ryza..manzel nechal pracu a uzivili nas to oboch, dovolenky usetrene peniaze..bolo to super! Takto to vydrzalo tri roky..stvrty rok bol slabsi..piaty slaby uplne a tento siesty rok som musela s tym uplne seknut..a uz som riadne zamestnana a manzel tiez..hlavny dovod je alliexpress, pepco, lidl, kik a kaufland..ludia nakupuju uz len lacne handry..ja som ponukala kvalitne krasne oblecenie za primerane ceny, ale aj tak sa mi trzby rapidne znizili..nie sme jediny kto tento rok s podnikanim skoncil..mame velmi cela znamych, ktori to vzdali..v sucastnosti je trh preplneny..dnes uz podnika alebo chce podnikat kazdy a tak to aj vyzera..naozaj ti radim, aby si do toho nesla budes sklamana a vyhodene peniaze, ktore sa ti nevratia..ja mam na sklade tovar za 10000 e a ponukam ho pod nakupnu cenu, aby sa mi aspon cast vratila..

dajana40
autor
13. nov 2019

@spinone aha cize jeto zalezistos iba na par rokov a kolko si natom mala cisteho mesacne

Tu začni písať odpoveď...

Odošli