Hľadám niekoho na opatrovanie na leto v Prievidzi

katarinatothova
11. feb 2013

Ahojte,
som rozvedená pracujúca matka dvoch detí (4 a 7 rokov). Rodičia pracujú, s rodinou exmanžela nie som v kontakte. Tento rok bude starší syn mať prvýkrát 2 mesiace prázdnin a ja zháňam opatrovateľku na leto, lebo nemám toľko dovolenky. Kdekoľvek v Prievidzi alebo v Novákoch. Poznáte nejakú mamičku na materskej alebo pani učiteľku na dôchodku, ktorá by si rada privyrobila a dokázala mi postrážiť syna? Nebolo by to celé leto, plánujem aj nejakú dovolenku. Potrebovala by som hlavne niekoho, kto by sa mu aj venoval s čítaním a písaním lebo je v škole málinko slabší. Okrem toho je hyperaktívny, ale to riešime liekmi.
Ďakujem za akúkoľvek radu.
Katka

matkaasebko
1. mar 2013

@katarinatothova Dobry, ja som z PE, konkrétne z velkych uheriec, to by bolo asi pre Vas moc daleko?ja zhanam nejake deti co by som mohla opatrovat cez leto, pretoze uz budem mat po rd, ale maly nebude môct ist do skôlky takze hladam nieco len tak na privyrobenie...

katarinatothova
autor
4. mar 2013

no ani tie uherce nie su az tak daleko. len by Vam asi nemohlo prekazat mat maleho aj cez noc, lebo nemam sancu vyzdvihovat ho z roboty, utekat do prievidze, vyzdvihnut druheho a utekat domov. nikdy by to nebolo na viac ako tri noci, to si viem zariadit. skuste porozmyslat, pripadne by sme sa stretli. ja este pripadne pockam na ine ponuky.

matkaasebko
9. mar 2013

@katarinatothova v poriadku vobec by nam ani noci nevadili!sme zvyknuty na noclaznikov 🙂 mavame pravidelne kamaratkynho syna na prazdninach pravidelne!kludne sa mi ozvite urcite bysme sa mohli aj stretjut dohodnut si podmienky a zoznamit sa ak by ste teda nikoho ineho nenasli!

katarinatothova
autor
11. mar 2013

@matkaasebko Dobre ak sa nenahnevate ja este skusim pockat ci sa neozve nejaka maminka z blizsieho okolia a potom sa pripadne ozvem

matkaasebko
11. mar 2013

@katarinatothova v poriadku tak keby nezozeniete tak sa ozvite

radulienka95
1. apr 2013

@katarinatothova
Dobry den pani 🙂 Ja som studentka gymnazia, 18 rokov, som z Novak Nakolko teraz budem maturovat, cakaju ma dlhe prazdniny... Keby ste mali zaujem, raz za cas by som vam synceka mohla postrazit. Nenukam vam nejake dlhodobejsie sluzby, a predpokladam ze o tie by ste asi ani zaujem nemali, zrejme hladate nejaku maminu. Avsak vztah k detom mam velmi kladny, idem studovat predskolsku a elementarnu pedagogiku- to znamena, ze ak vsetko vyjde, budem pani ucitelka v skolke alebo na prvom stupni. Ak by sme sa dohodli, rada by som vam syna raz za cas cez den postrazila na zaklade dohody, pripadne by som ho zobrala na nejaky vylet, do ZOO, niekde do Bojnic a podobne.. Do Prievidze nemam problem dojst prakticky kedykolvek. Budem rada ked sa mi ozvete a mozme sa dohodnut.

katarinatothova
autor
1. apr 2013

@radulienka95 To je super toto by mi celkom vyhovovalo. Ked by to bolo aktualne niekedy pred koncom skolskeho roka a po vasich maturitach by som sa ozvala. Katka

aklachim
25. jún 2013

Dobrý Katka, som Miška (zElenky) ak potrebujete, aj ja by som mohla pestovať Matúška...síce v júli ešte robím, ale celý august mám voľný...a v júli sú zase doma moji rodičia, ktorí často opatrujú tiež deti z okolia, takže dalo by sa vlastne hocikedy aj cez noc..ak by ste mali záujem, ozvite sa..pekný deň 🙂

aklachim
25. jún 2013

@katarinatothova Dobrý Katka, som Miška (zElenky) ak potrebujete, aj ja by som mohla pestovať Matúška...síce v júli ešte robím, ale celý august mám voľný...a v júli sú zase doma moji rodičia, ktorí často opatrujú tiež deti z okolia, takže dalo by sa vlastne hocikedy aj cez noc..ak by ste mali záujem, ozvite sa..pekný deň

katarinatothova
autor
5. júl 2013

@aklachim
Dobry. Dakujem za ponuku ak by to bolo aktualne ozvem sa cez FB.

nikus00
16. júl 2013

DObrý.pokial vy nevadilo mám 17 rokov pochádzam priamo z PD a skusenosti mám.
RObím aj teraz operku uz 5ročnej T.... A tak isto som merkovala i 2ročneho D...
Ak mate zaujem ozvite sa.dakujem

matka11790
25. feb 2014

dobry den ja som zo zemianskych kostolian..je to ešte aktualne???

sabina222
15. apr 2014

Dobrý deň, onedlho budem čerstvou absolventkou pedagogickej a sociálnej akadémie. odboru učiteľstvo MŠ a vychovávateľstvo ŠKD. K deťom mám pozitívny a hlavne profesionálny prístup. Počas štúdia som sa stretla aj s deťmi s hyperaktivitou, a preto by chvíle strávené s vašim synčekom neboli pre mňa ničím novým. Som k dispozícii celé leto a zaručujem vám, že starostlivosť ktorú by som poskytla vášmu synovi by bola bezkonkurenčná. Prvý prázdninový týždeň robím vedúcu v letnom tábore pre deti dolného stupňa ZŠ a ak by ste mali záujem, nebol by problém zobrať aj vášho syna za minimálny poplatok. Mám v zásobe množstvo programov, súťaží a verte, že leto u mňa by bolo plné zážitkov spojených s odborným pôsobením. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktov. S pozdravom Mašlonková Sabína

siska765
15. apr 2014

@katarinatothova dobry vecer ja som z okolia Prievidze,konkretne Nitrianske Rudno co je cca okolo 14 km do Novak.Mam skoncenu vysoku skolu pedagogicku Sj-M,certifikat z anglictiny,a deticky som uz opatrovala v zahranici.ak by ste mala zaujem,kontaktujte ma.

petinka555
23. máj 2014

Dobrý deň som z okresu Prievidza konkrétne z Bystričian , čo je kúsok od Novák. Som študentka , mám 21 rokov a celé leto volné. ak je ešťe záujem ozvite sa.

zanka17
16. jún 2014

Dobry den,som zomZemianskych Kostolian,tiez budem mat prvacku.prax s detmi mam,aj ako opatrovatelka.auto mam,niej problem.Byvam v rodinom domceku,priestor na hry mame..ak budete chcet,kludne sa mi ozvite.dakujem 0915429575.

jana_konik
5. mar 2015

Hladam opatrovatelku z prievidze na poobedie 2-3krat do tyzdna.

klaudia260
22. jún 2015

@jana_konik
Dobrý deň, hľadáte stále opatrovateľku pre deti ?
Ak áno mala by som záujem. Mám vyštudovanú pedagogickú a sociálnu akadémiu. Mám pozitívny vzťah k deťom. Dosť skúsenosti a hľadám niečo na privyrobenie na mesiac júl.

baam
14. júl 2015

ahojte,
hľadám opatrovateľku pre 2,5 ročné dieťatko. počet hodín môžeme upresniť. cca 2 až 6 hodín denne.
dôležitý je koniec júla, ale hlavne august. Na cene sa dohodneme určite.

baam
14. júl 2015

sorry, zabudla som napísať, že potrebujem opatrovateľku v meste Prievidza, alebo blízkom okolí.

denka180
20. júl 2015

@baam Dobry den ,este stale hladate opatrovatelku pre dieta? Som z Prievidze .

sisajojo
6. sep 2015

@denka180 ja hľadám niekoho v prípade choroby deti

michalka2323
7. sep 2015

moja mala je od 8 do 16 skolke ak potrebujete postražim vam detičky okololie PD a PE

clovek123
3. sep 2016

Dobry den rada vam opatrym vase deti alebo vyzdvyhnem zo skolky skoly skusenosti mam som z PD

majules
22. jún 2018

Potrebujem postrážiť dieťa 5rocne prievidza

clovek123
22. jún 2018

dobrý mala by som záujem 🙂

clovek123
22. jún 2018

súkromná správa 🙂

ludmila82
23. júl 2018

Dobrý deň, hľadám niekoho na občasné, nepravidelné opatrovanie takmer 2-ročného dievčatka. Išlo by tak o 1-2 hodinky, najlepšie priamo z Prievidze. Nájde sa tu niekto 🙂

clovek123
23. júl 2018

@ludmila82 dobrý mala by som záujem skúsenosti z opatrovanim mam