Používame cookies. Viac informácií tu. OK
simisi
28. jan 2012

citala som v casopise o nejakej stranke www,jaspravim.sk...ak si v niecom zrucna,skus tam mrknut 🙂
@1lussy1

viki2912
28. jan 2012

ano ano poznam to,ja somz rucna v pisani seminarok..)

1lussy1
autor
2. feb 2012

no myslela som niečo ine čo mi niekto niečo ponukne toto neviem ako by bolo

helenka2
12. feb 2012

@1lussy1 ahoj chcem sa spytat uz si nieco nasla?lebo ja tiez hladam a nedari sa :(

1lussy1
autor
12. feb 2012

@helenka2 ahoj nič som nenašla neviem kde by som mohla niečo najsť aj som na nete pozerala ale za všetko za registráciu sa platí aj by som zaplatila keby som vedela že sa to oplatí a bude to stáť za to.A ty si kde pozerala

majjjka24
20. mar 2012

@1lussy1
@simisi
@viki2912
@helenka2
jedna moja kamoška mi odporučila tuto stranku, platia vraj za pozeranie reklam... ja uverim, az ked mi vyplatia nejake peniaze :DDD ale tak ak mate cas a chcete skusit, tak sa prihlaste aj vy 😉
http://vyhravakazdy.sk/9645

martinkatinka
24. mar 2012

Ja napríklad vyplnujem dotazníky a robím prieskum pre GFK, to je skenovanie nákupov. nezarobíš síce peniaze ale možeš si nazbierané body vybrať odmenu. Ak mi napíšeš mail,pošlem ti pozvánky.

betati
26. mar 2012

škoda, že takéto práce na doma sú mizerne platené ☹ 🙄 😖

martinkatinka
28. mar 2012

@betati sú, ale zase to nerobíš niekolko hodín denne. je to len aby si neprerušil kontakt s pracovnou činnosťou a ja ako mamina mám aj dobrý pocit, že sa zapájam do pracovného procesu... je to proste ako odreagovanie od materskej, aj ked materská je naozaj úžasná 😉

rebeka25
16. apr 2012

@martinkatinka- a kolko tych dotaznikov mesacne asi vyplnis?

rebeka25
16. apr 2012

@martinkatinka - nie su tam ziadne poplatky za registraciu a pod? Sice som presla ich podmienky, nič sa tam nepisalo, ale pre istotu....

martinkatinka
16. apr 2012

@rebeka25 tiež som sa len teraz registrovala, prečítala som si podmienky, nič tam také nebolo, tak som to skúsila, uvidím, či prídu nejaké dotazníky a následne za to peniažky

ivia123
29. apr 2012

len si tu pracu potom lepšie prever. 😵

aduskatt
29. apr 2012

@martinkatinka tie dotazniky nevyplnas prilis casto.. mozno jeden za dva tyzdne......a vyplatia ti az ked mas nazbieranych cca 3000 bodov...teda ak je to to, co poznam ja........za necely rok som na tom zarobila 10 eur.....lepsie ako nic, ale ako zarobok by som to nebrala🙂

rorinka11
29. apr 2012

@betati To mas veru pravdu že su mizerna platene... Ja som teraz skladala kindervajcia a nikdy viac!!! Kazdy vecer som skladala cca od 21:00 do 01:00 / Obcas aj do 03:00!!/ Spravila som 10 000 kusov za cca 3tyzdne a bolo zato 50Eur. A teda hrabalo stoho riadne.Som obcas aj otvarala lebo som uz sni nevedela ci som tam vsetko dala. Viem ze pre niekoho je 50Eur dost ale ja uz nikdy viac!Som to zobrala ze len tak pri telke budem aby som sa nenudila no otras.

diiid
30. apr 2012

a co tak nieco take?
http://www.aatpfavors.com/#!__content/creations
aj na Sk by si mohla dostat objednavky na party k narodeninam, oslavam, krstiny, firemne party, vianocne atd. Sprav si www.stranku, daj par fotiek, daj to na facebook, porozdavaj vizitky. Napr. tycinky alebo cokolady sa daju spravit aj vopred, polejes farebnou cokoladou podla prilezitosti , nemusis cakat na poslednu chvilu a daju sa poslat aj postou nemusi to byt len z okolia kde byvas.

11nika11
30. apr 2012

Baby pridavam sa lebo aj ja zhanam taku robotu ale bud nemam stastie alebo za cca 1,5roka sa mi nic normalne nepodarilo zohnat.Bud si pytali peniaze za registraciu alebo to bolo klasicke pyramidove hry kde bolo treba zhanat ludi.tak neviem neviem..idem popozerat tie odkazy co ste sem vy dali.

tinakrisova
30. apr 2012

ja tiež vyplňam dotazníky, som registrovaná na stránke www.casi.sk a občas mi niečo pošlu. určite to nie je forma zárobku, keďže suma za jeden dotazník sa pohybuje v sume od 1€ a peniaze sú vyplácané raz za 3 mesiace. môj najvyšší zárobok za 3 mesiace bol 7€ 😀

bodka13
30. apr 2012

@rorinka11 mohla by si dať prosím aj nejaký link/adresu ako si sa k tým "nešťastným" kinderkám dostala 😕 ....voľakedy som takéto podobné práce na doma robila....teraz robím 12tky a mohla by som využiť niekoľkodňové voľno medzi smenami,chalani sú už väčší takže pri nich by sa to hádam dalo...ďakujem

rorinka11
30. apr 2012

@bodka13 rada by som ti dala kontakt ale ziadny nemam :( ja som to mala od maminej kolegine ktora to tiez vzdala lebo to nestihala a ti poviem ze neviem onich nic...ziadna zmluva,info.... len mi pani priviezla 10 000 vajec a potom len odviezla poskladane.skusim ti to zistit a napisem ti.

bodka13
30. apr 2012

@rorinka11 ďakujem za ochotu...budem čakať na správu 😉

jajka68
10. máj 2012

ahojte, skuste http://vyhravakazdy.sk/10077, pozerate reklamy a oni vam platia, nei je to sice tiez nic moc, ja tyzdenne pri tom stravim asi hodinu, a mesacne mi poslu okolo 30 €. treba to skusit a uvidite, ked sa nudim, tak sa to da. a reklamy sa opakuju, tak to je v pohode.

bambulka026
11. máj 2012

@jajka68 ahoj, ja mam z toho trochu strach, chcu tam po Tebe dost osobnych informacii...
Bojim sa aby to niekto nezneuzil.

joannas
11. máj 2012

@rorinka11 prosím poslala by aj aj mne kontakt na tie kinderka? Koľko aj platila za registráciu? A to aj zisťovali či aj tam všetko dala?

rorinka11
11. máj 2012

Pani tam volala a tebe to tiez nepomoze lebo oni potrebuju niekoho priamo zo Senice kde maju firmu a ty si s Popradu.Tam oni nevozia....
@joannas

monulik0209
11. máj 2012

baby a neskusali ste nahodou take nieco ako oriflame alebo avon??? neviem ako je to v avone,ale s oriflamom robim a daju sa tam zarobit pekne peniazky 🙂 a predsa sme baby a kozmetiku kazdy pouziva 🙂

inffinity
11. máj 2012

@monulik0209 a novou českou firmu ESSENS poznáš? Jsou to parfemy a kosmetika, moc lidí to ještě nezná a fičí mi to jako blázen 🙂 firma přidává stále nové věci, ted je to nová kosmetika s colostrem, každý měsíc to přibývá jak se firma rozjíždí 🙂 avon a oriflame už dělá dneska každý 😉 kdyby ste někdo chtěli bližší info pisněte ráda poradím a nebo zašlu srovnání vůní 🙂 registrace je zdarma a není třeba žádné povinné nákupy 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli