Hľadám prácu na doma

iwkaa_97
21. aug 2018

Ahojte baby nájde sa tu niejaká práca na doma. Len prosím nie kozmetika a niečo tomu. 🙂

oliqa
22. aug 2018

@iwkaa_97 nič ine ani nieje

iwkaa_97
autor
22. aug 2018

@oliqa musí byť 🙂 na fb vela ludí ma inú ako kozmetiku ... 🙂

oliqa
22. aug 2018

@iwkaa_97 zdravy životný štyl napr
Ale všetko sa toči o ponukani a predaji
Tomuto sa nevyhneš aj keď to nieje kozmetika
Pracujem z tym

fefe123
22. aug 2018

@iwkaa_97 tak sa tam spytaj, keď vieš, že maju na FB....

fokuska
22. aug 2018

@iwkaa_97 Hladas pracu na doma a nepises vobec co vies ponuknut - nieco aj vies robit, mas nejake skusenosti, prax, vyzadovane vzdelanie a podobne?
Lebo napriklad ti viem poradit: prekladatelstvo, programovanie, sprava webu a ine z IT oblasti, uctovnictvo, vyucba jazykov cez skype, doucovanie a vyucba roznych predmetov, grafika, foto a video postprodukcia, ilustrovani.... ale ked nic z toho nevies a nemozes robit, tak je to na nic.

Inak asi tazko najdes serioznu pracu na doma, ktora ta aj uzivi, ak nemas ziadne zvlastne zrucnosti.
Aj cely ten katalogovy predaj ci uz kozmetiky, doplnkov vyzivy alebo hocicoho ineho je len tak na privyrobenie.
Okrem toho napriklad upratovanie spolocnych priestorov,babysitting, pomoc s vyberanim zo skolky, skoly a postrazenie kym pridu rodicia z prace, varenie pre starsich ludi, zehlenie, roznos letakov, hackovanie, strikovanie, pletenie, sitie na mieru a ine rucne prace...

iwkaa_97
autor
24. aug 2018

@pavlina3601 ty to robis??

lyya
31. aug 2018

Ponuka prace s vydavatelstvom Usborne -do mojho timu KE a okolie. Idealne pre mamky aj pracujuce. Predaj anglickych detskych kniziek. Velka perspektiva, vysoko kvalitne knizky pre deti. Staci byt aktivna a praca Vas bude bavit aj si privyrobite. Kontaktujte ma v sprave.

ssimmia
10. dec 2018

@lyya ahoj, dlhsie rozmyslam nad tymi knizkami, vedela by si mi prosim napisat do ss viac info? dakujem

kikavajdova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xenia1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klarissa25
14. júl 2019

@xenia1 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

xenia1
14. júl 2019

Proste to to tu vždy musí byť 🤷 jednoducho ja keď nemám o niečo záujem tak ani nekomentujem

dopolbokaodrata
14. júl 2019

@xenia1 a kdy pochopíš, ty aj všetky podobne zúfalkyne, že dílovanie pochybnej kozmetiky cez fb nie je žiadna práca?

xenia1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarissa25
14. júl 2019

@xenia1 keď tu už človek nevie co povedať tak začne s týkanim, vieš o tom ze tu si všetky týkame? Dokonca je to aj v pravidlách...

tiumen
14. júl 2019

@xenia1 všetky si tu tykáme, príde to každej jednej v informačnej správe po zaregistrovaní.. Takže keď s tým máš problém, je to len tvoj problém 😂 a prestaň témy spamovať s mlm ktorý je na tomto portáli zakázaný..

dopolbokaodrata
14. júl 2019

@xenia1 s tým tu začne každá, ked nemá žiadny rozumný argument 😂 ale ved čo sa dá iné čakať

evittam
14. júl 2019

@xenia1 Ak je to seriózna práca ako tvrdis preco slusne nenapíšes o co ide? A ak prispievas na verejné fórum bolo by dobre prečítať si najskôr pravidlá.

evittam
14. júl 2019

@dopolbokaodrata Asi tak. Toto ma vzdy pobavi. Ked uz nema nic ine tak sa inteligentne oduje na tykanie.😀😉

xenia1
14. júl 2019

Ja sa vždy pobavím aké ste tu všetky múdre a čo ako? Je tu práca na doma je tak čo

evittam
14. júl 2019

@xenia1 Mozes konecne napísať o co ide? Ak nie tak to tu nespamuj zbytočnostami na ktore nikto nie je zvedavý.

dopolbokaodrata
14. júl 2019

@xenia1 tak co? Aká práca prosím ta? Platí ti tam zamestnávateľ odvody, alebo ty ako szco, máš normálnu zmluvu, uvádzaš si to do CV? Asi ťažko. Nie, nie je to žiadna práca, je to len dobrá sprostosť.

xenia1
14. júl 2019

@evittam keď nie ste na to zvedavá tak jednoducho nereagujte to je také ťažké pochopiť?

xenia1
14. júl 2019

@dopolbokaodrata no podľa mňa všetko pri čom sa dá privyrobiť je práca a keď je to pre niekoho sprostosť tak načo sa ozýva

tiumen
14. júl 2019

@xenia1 Vo vlastnom záujme súhlasíš a zaväzuješ sa, že nebudeš:

x. propagovať tovar, služby a spoluprácu, spadajúce do sytému sieťového predaja a multi-level marketingu (napr. Avon, Oriflame, Tupperware, Dedra, Global, Farmasi…) alebo do sieťového predaja poistenia, finančných produktov a poradenstva ani životné poistenie.
y. obchádzať vyššie uvedené zákazy.

Ak s pravidlami nesúhlasíš, kľudne môžeš zrušiť účet 🤷‍♀️

evittam
14. júl 2019

@xenia1 Ale ja som zvedava o co ide. Inak by som sa nepýtala. Ty budeš mat skor problém s citanim pisaneho slova s porozumením. Uz v druhej diskusii len spamujes. Bud napis konkrétne o co ide alebo chod zavadzať inam. Nie sme zvedavé na hadanky.

dopolbokaodrata
14. júl 2019

@xenia1 lebo porušuješ pravidlá a dobre to vieš, a vás agentov s teplou vodou je už viac ako prípadných klientov, a dúfam, že onedlho vám už takéto kšefty zakáže aj zákon.

xenia1
14. júl 2019

@evittam keby ste čítala predchádzajúce tak tam by ste sa dočítala že som písala že produkty do domácnosti. Tak neviem kto tu má problém s čítaním. Pekný večer

xenia1
14. júl 2019

@dopolbokaodrata ďakujem za poučenie