Hľadám spoločníčku na podnikanie

salmmina
3. jan 2014

Ahojte, touto cestou (možno zvláštnou) hľadám žienku, ktorá by so mnou rozbehla medzinárodný predaj. Mám vlastný e-shop s detským nábytkom (vlastná tvorba a výroba cez subdodávky) a rada by som sa posunula z regiónu Slovenska na ďalšie štáty EU (DE, AT, IT, FR, CZ,..). Ja som človek tvorivý, kreatívny, rada vymýšľam a snívam, niečo som už vybudovala a viem čo chcem. Potrebujem k sebe do tímu človeka (asi najlepšie ženu), ktorý by mi to pomohol dosiahnuť. Mala by to byť osoba, ktorá vie dobre fungovať v realite, má možno skúsenosť s obchodom a podnikaním (buď vlastnú alebo manžel), "chytí ju to za srdce", chce si vybudovať vlastný príjem, najlepšie ak vie po anglicky alebo nemecky. Úplne ideálne je niekto z Košického kraja (Košice, Michalovce, Humenné,...). Bude potrebná aj vstupná investícia (mňa to tiež stálo peniažky). Nechcem tu dávať link na môj e-shop, tak ak máte záujem o bližšie info (alebo máte kámošku ktorá vás napadla), tak mi napíšte a pošlem vám ho 🙂 . Verím že sa nájdeme 🙂.