Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Idem z rodičovskej na materskú. Musí mi zamestnávateľ držať miesto?

adana34
27. aug 2012

Som na RD s 11 mesačnou dcérkou a chystáme sa začať s plánovaním súrodenca. POtrebujem ale vedieť, či mám zaistené držanie miesta a ako je to finančne s prechodom z RD na novú MD, keďže som zamestnaná - čítala som niečo o problémoch s nemocenským poistením, ale neviem sa v tom zorientovať. Ďakujem!

gubcikova
27. aug 2012

ja som šla v decembri s rd na md.som na dobu neurčitú.zamestnávateľovi som asi tak v októbri napísala list že do práce v roku 2012 nenastúpim s dôvodu MD.v decembri som začínala MD(všetky papiere som posielala po švagrovi a v robote sa neukázala)odovzdala som papier.v januári mi prišlo rozhodnutie o MD a to som zistila že aj počas RD s dcérkou sa mi zvýšil plat 😕 .a miesto stále držia.ked nebudeš medzi tým zamestnaná nemajú ťa prečo vyhodiť.

sisaha
27. aug 2012

zo zakona su povinní ta zaradit na pôvodne miesto a prácu. Ak to nie je možné, sú povinní ti ponúknuť podobné zodpovedajúce tvojmu vzdelaniu a platu.. Realita je síce trochu iná...Ale vzdy sa dá brániť napr. na súde..

katuska169
27. aug 2012

ja som min.rok v maji isla z rd na md a normalne ma drzali natom povodnom mieste pokial ta firma neskrachovala 🙂 tak ta budu stale evidovat ako zamestnankinu 🙂

ivani
27. aug 2012

od 09/2011 ti pri zruseni tvojho miesta uz nie je povinny zamestnavatel ponuknut ine vhodne miesto. mala by si dostat bud odstupne alebo vypovednu dobu. problemy s nemocenskym by nemali byt ziadne, iba ze sa ti nebude materska ratat z tvojho povodneho platu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli