Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde nájsť robotu popri škôlkarovi, aby som ho mohla nosiť a vyzdvihnúť zo škôlky?

24. mar 2021

Baby zaujímalo by ma,kde nájsť vhodnú robotu?Malý pôjde od septembra do škôlky.A ja potrebujem robotu od 7/8 do 15/16 aby som ho mohla ráno nosiť do škôlky a poobede ho vyzdvihnúť.Co keď nenájdem takú robotu od septembra,budem doma bez peňazí to nechcem.Mam z toho už teraz obavy.Pred tehu som pracovala,ale tam sa už nemôžem vrátiť.Sme sa presťahovali do iného mesta.

pribinak
24. mar 2021

Veď sa striedajte s muzom, on ho ráno zanesie a ty poobede vyzdvihnes. Pôjdeš ráno skôr do prace, aby si mohla skôr odísť. A na další týždeň sa vymeníte
Takto funguje mnoho rodín

basska_b
24. mar 2021

Ja plánujem si skrátiť úväzok na 6hodinový

autor
24. mar 2021

@pribinak Áno tak robí veľa rodín.Len manžel robí ináč na smeny,komplikované.On by nemohol malého bravat ani vyzdvihovať.

autor
24. mar 2021

@basska_b Má napadlo že v kuchyni v škôlke alebo v škole by sa dalo na takú dobu.Firmy asi nie,tam je iná pracovná doba na smeny.

ninusa221
24. mar 2021

A v akom odbore by si chcela pracovať. ?

77katarina
24. mar 2021

Čo ti poviem. Ja toto riešim už pomaly 10 mesiacov (od 1.6.2020)ako slobodná matka bez pomoci bez rodiny, bez kamošky. Veľmi dobre ťa chápem a to ja mám dieťa, čo chodí do 2 triedy s ktorým sa musím učiť, čiže nejaké stráženie osobou, ktorej zaplatím neprichádza do úvahy. Tiež som z toho na prášky 😉 Ja pozerám stránky škôl, čo mám na blízku, či náhodou nehľadajú pomocnú silu do kuchyne. Síce mám ekon.školu, ale účtovníctvo som v živote nerobila ako som 24 rokov zo školy. Podľa mňa s prácou je to najhoršie vo veľkých mestách aspoň u nás v Nitre je to tak 😟

pribinak
24. mar 2021

V školských jedálniach robia ľudia pomaly za minimálnu mzdu, to si radšej pohladaj prácu niekde inde na skrátený úväzok

sella38
24. mar 2021

@pribinak je množstvo zamestnaní, kde to proste takto nefunguje, že prídem skôr, aby som mohla skôr odísť...

basska_b
24. mar 2021

Tak firmy čo robia na smeny, to je jasné, neprispôsobia sa, ale napríklad naša firma je malá s.r.o. v oblasti IT, dá sa robiť aj z domu a oni budú určite prístupní, lebo výplatu mi dajú len 6/8 z pôvodnej, ale práca bude musieť byť urobená aj za tých 6 hodín. Je to o dohode, ak je to práca flexibilna, tak to pôjde 👍 kolegyni, čo sa vrátila, bez problému dali polovičný úväzok a keď budú deti väčšie, dá si zasa 6 alebo 8hodinový

pribinak
24. mar 2021

@sella38 ale je množstvo kde sa tak dohodnúť dá

77katarina
24. mar 2021

@pribinak A vidíš u nás v Nitre takú nenájdeš, už hľadám 10 mes. a nič.

pribinak
24. mar 2021

@77katarina tak podľa toho kde hľadáš (aký odbor, profesia)

autor
24. mar 2021

@77katarina Ja som tiež od Nitry,sme sa sem prisťahovali.Predsa NR má veľa pracovných ponúk,či ona taký čas ako som hore písala ani nie?

77katarina
24. mar 2021

@pribinak písala som, že do školy do kuchyne ako pomocná sila, kvôli prác. dobe,lebo školu má moje dieťa od 6,30 do 16,30 h.

autor
24. mar 2021

@ninusa221 Nemam vybratý odbor.Je jedno kde,hlavne aby som mala prácu a vedela nás uživiť.

erikaa09
24. mar 2021

Baby viem že Lidl a kaufland v niektorych mestach to umožňuje . Dalej su aj uprarovacie služby. Mňa to hľadanie čaka tieŽ O chvíľu :( sice ja mam muža no ten ma problem postražiť deti na 2 hodky kym ja idem na brigadu :( takže pochybujem že sa bude starať :(

77katarina
24. mar 2021

Áno v Nitre takú prácu,aby si mohli dieťa vyzdvihnúť aj zaniesť do školy jednoducho nie je, iba po známosti.

laila18
24. mar 2021

Skús nejaký obchod u vás na dedine, meste...niečo čo máš blízko...s časom by to mohla byť drogéria, obuv, elektronika...také čo neotvárajú o 6 ráno ...a aj tam sa síce robí aj dlhšie ale ak to na pohovore hneď povieš tak snáď sa to pochopia...a comsa týka tej jedálne...svokra robí v škôlke jedalni a do práce chodí na 5:00...musia čakať na šoféra s jedlom, chystať raňajky atď... škola to má možno neskôr ako škôlka to neviem.

autor
24. mar 2021

@erikaa09 Môj tiež nevie to s malým.Preto budem musieť ja ho nosiť ráno a poobede preň.No ozaj mám obavy akú robotu si nájsť.

77katarina
24. mar 2021

@laila18 áno v škôlke chodia do práce medzi 5,30-6 hod. preto hľadám do školskej kuchyne a nie do škôlky.

77katarina
24. mar 2021

Držím palce. A vy ste priamo z Nitry ?

autor
24. mar 2021

@77katarina Nie priamo,vedľa NR z dediny.

littlebubble
24. mar 2021

Niektoré tu dobre snívate.Ja by som zbytočne chodila do práce skôr keď dôležitá je moja pritomnosť a nie odpracovaný čas.A treba myslieť aj na to, že v kolektíve kde sa pracuje na zmeny môžu byť aj 3 mamičky.

eskop
24. mar 2021

Skuste v drogerii alebo v nejakych sidliskovych potravinach.

erickatt
24. mar 2021

Je to otec, ze nevie si len výhovorky. Bud nech vas zivi alebo nech sa stará aj on.

lindous
24. mar 2021

Mne napadlo, že možno doručovateľka ? Nie je to veľký peniaz, ale je to možnosť, ak sa nič lepšie nenájde 🙂

zooeynka
24. mar 2021

Statna institucia. Plat tabulkovy ale istoty a pohybliva prac.doba, prisposobis ako potrebujes.

77katarina
24. mar 2021

@littlebubble 👍 áno presne tak, dobré napísané

77katarina
24. mar 2021

@lindous U nás v Nitre poštarky mi mentálne nehľadajú, ale oni chodia do práce na 5 alebo 6 hod.

77katarina
24. mar 2021

*oprava : momentálne