Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde nájsť robotu popri škôlkarovi, aby som ho mohla nosiť a vyzdvihnúť zo škôlky?

24. mar 2021

Baby zaujímalo by ma,kde nájsť vhodnú robotu?Malý pôjde od septembra do škôlky.A ja potrebujem robotu od 7/8 do 15/16 aby som ho mohla ráno nosiť do škôlky a poobede ho vyzdvihnúť.Co keď nenájdem takú robotu od septembra,budem doma bez peňazí to nechcem.Mam z toho už teraz obavy.Pred tehu som pracovala,ale tam sa už nemôžem vrátiť.Sme sa presťahovali do iného mesta.

littlebubble
26. mar 2021

@simca06022011 Tak ja nemám v pláne byť s dieťaťom 3 roky doma.Toto je pre mňa luxus.Len na striedačku s mužom.Hneď by ma nahradili ak by som 3 roky chcela byť doma a ja nechcem prísť o dobrú robotu a ísť za pokladňu.No ja som už ťahala aj 10 dní.😂🤷.Ale dobre som bezdetná a prácu mám rada.S dieťaťom by som si to už vyriešila aj u vedenia.Len to by sme boli už dve.

Tak ako sa ja prispôsobujem kolegom ktorí majú aj dospelé deti tak očakávam, že aj oni obetujú svoju pohodlnosť.Nenastupovali na jednozmenku.Jasné, že sa to dá poriešiť ak sa tak stane 2× za mesiac 🙂.
Veď aj keď má človek psa tak to musí vedieť poriešiť.