Koľko peňazí potrebujem na otvorenie predajne s detským textilom?

ivatur
16. sep 2013

Ahojte má niekto skúsenosť s detským textilom?Ak áno potrebujem vedieť či sa zmestím do sumy 3000 euro na zakupenie vecičiek do novootvorenej predajne.Nemam ani predstavu kolko tovaru za tu sumu nakúpim.Chcem nakupovať tovar v PL.

kaktusik007
16. sep 2013

no, skor ako na to, kolko potrebujes na tovar, by som sa zamerala na to, ze ci vzhladom k polohe tvojho byvania (namestovo) je ideal nakupovat v polsku a otvarat si detsky textil... ze ci budes mat odbyt a ze ak ano, tak ci bude dostatocny na to, aby si mala na to, aby ta to aspon uzivilo...
to, ze nezbohatnes, to je bez debaty.

luci78p
16. sep 2013

no ja myslim že na otvorenie predajne s textilom tak okolo 10 000 e - zaplatenie najmu dopredu a tak ... a naozaj porozmyšlaj nad tou polohou, možno by sa ti oplatil vyskúšať neaký e-shop, kde nebudeš tovar skladovať doma ale podla objednavok budeš nakupovať

barcelona94901
16. sep 2013

to sa nevopcháš...jedine keby si predávala cez stránku a doobjednávala ako ti píše Luci a ešte u vás ak chceš otvárať..to je fakt odvážny plán

janielikk
16. sep 2013

Ahoj, ja by som sa tak moc nestrachovala kvoli polohe, ja byvam kusok od ZA, v PL by som bola do 50 min. a tiez mam podobny plan s textil. obchodom. Aj ked si blizsie k hraniciam, nemyslim si, ze Namestovcania chodia hufne nakupovat do PL, to by sa u vas neuzivila ani trafika. Ked si das rozumnu marzu, tak do straty nepojdes a este ked ponuknes aj tovar na objednavku (so zlozenim zalohy min. 30%, aby si mala istotu, ze klient si po tovar aj pride), tak to pojde v pohode. Ale uvazovala by som na Tvojom mieste pridruzit k tomu aj ten eshop a nebudes okliestena len domacou klientelou. Hlavu vzhuru, bude hur 🙂

jakubjakovae
7. apr 2016

Ahoj...citala som tvoju otazku...otvorila si ten obchod?...dik

hanulka26
21. nov 2016

Ahoj, citala som ze si chcela otvorit obchodik, podarilo sa??