Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kozmetický kurz

dreamer4
9. aug 2012

Zienky, chcem sa opytat, ci sa da sravit kurz kozmeticky, pedikersky...ak nemam skoncenu strednu skolu toho zamerania? mam gymko a VS - vedecky smer....ale nedokazem si najst uplatnenie v tejto oblasti......od septembra idem robit ped. minimum, aby som mohla aspon ucit......
Ale chcela by som si spravit kozmeticky kurz, kedze vo volnom case licim kamosky na plesy, oslavy..... a v buducnosti by som si chcela otvorit pripadne zivnost. Da sa to? pretoze na nete nachadzam len samerekvalif. kurzy..
Dakujem za odpoved.

adrioska
9. aug 2012

@dreamer4 no ak dobre viem, tak napr. Akademia vzdelavania robi taketo kurzy, skus kuk na ich stranke...alebo aj cez ine institucie alebo spolocnosti sa da, gugl ti urcite nieco najde... 🙂

zuzka38
9. aug 2012

@dreamer4 jasne ze sa to da.. kopec moznosti na spravenie si ci kozmetickeho alebo vizazistickeho kurzu.. ako spominala @adrioska aj akademia vzdelavania aj ine institucie, skus napriklad kurzybodkask.. drzim palce 😉

monkri
9. aug 2012

@dreamer4 ano dá sa to ja som si tiež tak spravila kurz pedikérsky v salóne Medea s.r.o v dúbravke v Bratislave 🙂

visage1974
25. jan 2014

@monkri Dobry den, chcela by som sa spytat ci ste boli spokojni z kurzom co ste si robili viem ze to bolo davno ale aj tak by som poprosila vas nazor dakujem, rozmyslam ze si spravim na pedikuru v tomto salone.

monkri
27. jan 2014

@visage1974 ja som bola moc spokojná ano bolo to už moc dávno 🙂

visage1974
29. jan 2014

@monkri dakujem 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli