Kto pracuje v Officeshoes?

lenkavrananova
28. nov 2012

ahojte.Chcem sa spytat ci mate skusenosti s pracou v officeshoes.zatial ma tam vzali len ako brigadnicku na dohodu a ak sa im budem pacit tak na zmluvu.Len neviem co ma tam vlastne čaka je to obchod s topankami robia sa 12stky kratky dlhy tyzden.ja som bola 7rokov na materskej tak mam aj trochu strach ci mi to vobec pojde.diky vopred za vase odpovede.lenka.

sissy27
28. nov 2012

hmmm nepracujem tam, ale občas nakuknem... predavačky väčšinou hrajú presilovku, keď príde zákazník, tak si nejdú nohy polámať od ochoty, keď tak jedna zo 4 sa odtrhne a teda aby sa nepovedalo, prihovorí sa... predpokladám, že tvoja náplň práce bude hlavne dokladať tovar keď príde, prípadne priniesť zákazníkovi požadovanú veľkosť... časovo je to na môj vkus dosť náročné, ale dnes si človek nenavyberá 😝 myslím, že pokaziť nemáš čo, blokovať na kasu a pracovať s peniazmi ti asi nedajú kým si len brigádnik, takže budeš hlavne robiť to, čo sa ostatným veľmi nechce ... ale nič, čo by si nezvládla 😉

dominka11
28. nov 2012

moja sestra robi.teraz je ale prave na materskej

simca06022011
28. nov 2012

neboj zvladnes, bud mila ku zakaznikom a prezijes to mozno aj s odmenami 🙂 a budes spokojna ked predas 🙂) na zaciatku rataj s tym ze ta budu brutalne boliet nohy, ak tam nemozu predavacky posedavat (my sme nemohli)... ale inak ok...