Ktorá pracovná ponuka je pre mňa výhodnejšia?

danielka2011
10. mar 2019

Ahojte viem, že v prvom rade by som sa mala rozhodnúť ja, ale keďže som sa za týždeň nikam nepohla, možno by mi pomohlo prečítať si nejaké názory. Ak by ste mali na výber 2 pracovné ponuky úplne odlišné, čo sa týka aj pracovnej doby.
Prvá pracovná doba od 7 do 15:30 víkendy voľné.
Druhá na 2 smeny 7 do 13:30
13:30 do 20:00 každá druhá sobota. Manžel nevie poradiť ale s deťmi by pomoho, l kým by som bola na poobednej.
Kamoška radí to prvé. Svokra to druhé, že doobedu môžem veľa stihnúť aj čo sa týka lekárov. Bo s dcérou chodím na očné a alergologiu. A že každý druhý týždeň sa nemusím ráno naháňať, lebo deti ráno manžel nestíha on chodí do práce na 6. Že, keď budú prázdniny, tak si môžem aj ráno pospať... Tak by ma zaujímalo, či je to výhoda mať poobednú smenu... Či je do 20.00 dlho pre matku s deťmi 12 a 7 r.

mogaa
12. mar 2019

@danielka2011 jasne že tá prvá ponuka bola aj tak lepšia🙂obchod je nič moc a k tomu s tou 7ročnou by si skoro ani nebola, len vídenky a každý druhý týždeň. Domov by si prišla o pol deviatej, večera, skontrolovať deti, 7ročná či má nachystané veci či je naučená a o deviatej o pol desiatej už aby umyté decká išli spať....

evkamotka
12. mar 2019

@danielka2011 spominala som diskusiu muzovi, kvôli tomu cestovaniu. Vravel ze bud mozes do prace cestovat s kolegynou, ktora je lepsia soferka alebo ak je to na odlahlejsrj komunikacii, asi tam nie je velka premavka aby si niekoho zdrziavala a v zime chod pokojne 30kou 🙂

mogaa
12. mar 2019

@danielka2011 neboj do zimy sa vyjazdíš, cestu už budeš dávať ľavou zadnou🙂

marsmykkok
12. mar 2019

@danielka2011 tak prajem veľa úspechov, nech sa ti práca páči. Ak je tam dobrý kolektív ako si písala, tak to je veľké plus.

danielka2011
autor
12. mar 2019

@evkamotka včera som sa tam bola previesť po 6 mesačnej pauze šoférovania. Cesta tam je nová spravená, ale úzka dosť. Jedno auto som stretla ale zastala som a obišlo ma. Viac ako 30 som ani nešla 😂... Premávka tam nehrozí... Ja nie som aktívny šofér, preto som sa bála po 13 rokoch som začala jazdiť minulé leto a to len jednu trasu 😀. Tam ale kým zabočím na tú horskú cestu mám našťastie tiež dobrú trasu. Aspoň sa donútim šoférovať...

deginko
12. mar 2019

Urcite cislo 1

iren88
20. mar 2019

brala by som hneď prvú ponuku, tie voľné víkendy a poobedia sú podľa mňa najviac, doobeda veľa toho nestihneš, veľa ľudí si myslí, že hej, ale realita je často iná, viem to podľa známych čo robia tak, že aj poobedné a väčšinou je to tak, že keď idú poobede do roboty, tak keď chcú doobeda niečo stihnúť sa len naháňajú

danielka2011
autor
20. mar 2019

Žienky, tento týždeň v starej robote zastupujem na inej prevádzke, kde sú aj tie poobedné. Chodím na 13.00 do 19:30 a poviem vám, chodím unavená ako kôň, a z toho poobedia fakt nič nemám. Rýchlo to ubehne a to som doma, žiadne vybavovačky. A to idem z domu 12:45 lebo to mám pod nosom. A deti som skoro ani nevidela.