Ktorá pracuje v nemocnici ako sestrička?

gabi000
19. sep 2019

Ahojte 🙂 chcela by som sa niečo spýtať od zdravotnej sestry, ktorá v nemocnici pracuje. Zmluva sa dáva na dobru určitú na rok a potom to predlžia na dobu neurčitú? Vie mi niekto poradiť? Ďakujem krásne.

mon8821
19. sep 2019

@gabi000 neviem ci to nezáleží od nemocnice.... Ja som mala rok na dobu určitú a potom na neurčito...

pchepche
19. sep 2019

Záleží od zamestnávateľa, do 2 rokov zo zákona môžu predĺžiť na dobu určitú, nemusí po roku, môže aj po pol. Ja tiež 1 rok určitá, potom na neurčitú.

matafri
19. sep 2019

@gabi000 ja som mala na rok, po roku mi mali predlzit na dobu neurcitu, ale kvoli hypoteke som ich uz v priebehu prveho roku poziadala nech mi predlzia na neurcito a predlzili. Mala som kolegynu ktorej po prvom roku znovu len na rok dali, (asi neboli velmi spokojni tak si nechávali bocne dvierka), potom jej uz dali na neurcito.

gabi000
autor
20. sep 2019

ďakujem pekne dievčatá 🙂 vedeli by ste mi ešte napísať koľko je nástupný plat v čistom (s príplatkami na nočné, víkendy atď.) Od januára zvýšili platy, môžem očakávať 800 e netto? ďakujem krásne

cacianka
24. okt 2019

@gabi000 trochu zalezi od nemocnice.mizu mat vyssie tarify alebo príplatky alebo oblečenie zadarmo alebo ubytovanie.pytaj sa priamo na personálnom.napr.na onkologii maju rizikové.skus NOU