Má vaša práca zmysel?

8. máj 2021

ahojte,ma podla vas Vasa praca zmysel? 😀 skor mam na mysli kancelarsku,administarivnu pracu,kde sa vela ludi tvari,ake je to strasne dolezite,a terimy a domuenty,tabulky,reporty, ktore aj tak nik necita. no len tak sa zamyslam,ked mam volny vikend. 🤷‍♀️

deti95060810
8. máj 2021

taká práca je o ničom, ale zas lepšie ako súčiastky v benzíne umývať...😉
nezoderieš sa, max. sa unudíš k smrti...

zuvelyn
8. máj 2021

Veľa vecí zmysel ma a veľa nemá. To co nemá zmysel prr mňa, možno má zmysel pre toho pre koho to robím. Kým ma to babranie v grafoch, tabuľkách,reportoch etc baví, neriešim, beriem to ako skvelú cestu akos a stať expertom na určitú areu - uz teraz pomáham mnohým kolegom s excelom,makrami,scriptami a pritom som zacinala s trápnymi pivotkami 😁

hederamonstera
8. máj 2021

robim taku a nema zmysel, nudi ma to, nenaplna. Na meetingoch pozeram na kolegov, ze to vazne to tak zeriete? Lebo vsetci sa tvaria tak strasne dolezito a tak :D
Je to sice pohoda, ziadny stres, homeoffice, vyborny plat, ide mi to vyborne...ale konecne vo svojich 30 rokoch viem, co chcem robit a tak idem externe na VS v tom danom odbore, aby som nemusela tuto nudnu pracu robit do konca zivota, kedze do dochodku daleko. ;)

marcellka32
8. máj 2021

Ja som zistila, že kancelárska práca (excel, štatistiky, reporty) ma nenapĺňa a budem sa uberať iným smerom

number19
8. máj 2021

Aku mas profesiu ty? Je to co si opisala hore, to co ty robis a teda ta to nudi?

janinah
8. máj 2021

Nikdy by som to nerobila,hoc niekto asi musí...robím oveľa zmysluplnejšiu prácu,našťastie ...

moonlight1210
8. máj 2021

Je to nudne. Otravne. Zerie to akurat cas.

Ale to by si sa divila, ake su tie tabulky, stohy dokumentov a zalozene fascikle zrazu strasne dolezite (mat ich na poriadku), ked sa nejaky urad rozhodne robit kontrolu a ma snahu naplnit statnu pokladnu sankciami. 😁

liz_lemon
8. máj 2021

robím prácu, ktorá má zmysel, je to kancelárska práca, ale reálne ňou pomáham ľuďom

ofzuza
8. máj 2021

Nepracujem manualne a svoju pracu povazujem za zmysluplnu. A ano bavi ma pracovat s datami, hladat a riesit chyby v uctovnictve, objednavkach, sklade... A budes sa divit, reporty ludia citaju. Porozumiet datam je dolezite, aby biznis dobre slapal.

tina4931
8. máj 2021

Mna kancel. práca ubíjala (aj keď netvorila gro moje práce), preto ju už nikdy nechcem robiť.

podmostom
8. máj 2021

Moja administratívna práca určite zmysel má. Určite sa niekto v inej krajine poteší ze dostane opravenu faktúru 😁 Ale inak ma to otravuje, snáď jedného dňa presedlam na niečo iné. A áno, aj u nás to niektorých naozaj baví. Ľudia sme rôzni. Asi sa treba porozhliadnut po niečom inom ak ta to nebavi, po čase je to fakt ubijajuce. Ja už ťahám tri roky.

miriama1102
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
12. máj 2021

Keď som pracovala.ako predavačka, priveľmi má vycerpaval kontakt s ľuďmi.. našla som si postupne prácu v kancli, papierovačky, sanony, počítač, to ma bavilo.. mohla som byť celý deň ticho a robiť.. lenže či to malo zmysel? Neviem, zrejme áno.. minimálne pre tú firmu, pre ľudstvo ťažko..

Momentálne mám v hlave pracovný plan, ktorý podľa mňa má.velky zmysel.. ale ľudia si to moc necenia, nie je to ani dobré hodnotené.. nevadí, pri deťoch sa mi trocha prestavili hodnoty, keď budem môcť dúfam, že sa mi podarí ho naplniť..

rikarika
12. máj 2021

Uctujem cely zivot, milujem svoju pracu s cislami...ci je zmysluplna....no skusim nad tym popremyslat ked budem nabuduce posielat 250 vyplat.

marcellka32
13. máj 2021

@miriama1102 napis ip

tinka308
18. máj 2021

Ak by ste chceli porozmýšľať nad svojou situáciou z rôznych uhlov a nájsť to pravé riešenie/uvedomenie pre vás, ponúkam vám možnosť koučovacieho rozhovoru (sled otázok zameraných na želanú realitu a vaše zdroje/možnosti) zadarmo.