Mám odísť z práce?

ivana1410
4. sep 2014

baby, zmenila som pracu ale vobec sa mi tam nepaci. Po škole som hned nastupila do roboty tak neviem ako to chodi. Teraz som bola dva krat v tej novej robote ale je to katastrofa. Co mam robit ak sa rozhodne vykaslat sa na to ?

dakujem pekne

polystyren
4. sep 2014

@ivana1410 Vydaj sa, chlap ťa uživí, budeš mať na starosti kreditku a auto.

ivana1410
autor
4. sep 2014

nooo 22.8 2015 mam svadbu ....ale zlý napad to nie je
@polystyren

sissy27
4. sep 2014

@ivana1410 už dva krát si bola v novej práci a stihla si sa so všetkými zoznámiť a všetkým si prejsť, aby si mohla s istotou zhodnotiť, že je to katastrofa? 😅 tak potom jedine ako radí @polystyren, len dúfam, že po dvoch dňoch nezistíš, že aj manželstvo je katastrofa, lebo neviem, čo s tebou bude...
skúšobná doba 3mesiace má svoj význam... nebuď ako rozmaznané decko a snaž sa a niečo vydrž... aspoň do prvej výplaty... každý začiatok je ťažký, ja som za posledné roky 2x zmenila job, vždy som išla do úplne niečoho iného a tiež mi nebolo zo začiatku všetko jedno, ale nemám 4roky, aby som hodila pastelky do kúta keď ma nebaví omaľovánka...

daniela1983
4. sep 2014

@ivana1410 a aku skolu si skoncila?

mima4
5. sep 2014

@ivana1410 odid z prace, az ked si najdes novu pracu...

0silvia0
5. sep 2014

@ivana1410 stačí pokračovať v jednej téme, ktorú tu už máš založenú, načo ďalšiu tému v podstate o tom istom? Asi potrebuješ nutne vyriešenie situácie, ale rozhodnutie bude aj tak na tebe.
https://www.modrykonik.sk/forum/zamestnanie/ako-sa-odosobnit-v-novej-praci/