Máte skúsenosť s firmou Casa Idioma?

pinuska6
21. jan 2015

Prosím vás má niekto skúsenosť s touto firmou Casa Idioma?Treba rozkliknúť 100 stránok denne za 10,-.eur.Je to chyták,môže niekto poradiť.
Ďakujem

mata128
21. jan 2015

@pinuska6 tak toto aj mna zaujima 😉

sisaha
21. jan 2015

@pinuska6 uz len ten nazov vo mne evokuje, ze maju ludi za idiotov 😀. ja osobne tomu neverim... To by kazdy takto zarabal.

pinuska6
autor
21. jan 2015

neviem,dnes som to našla na Kariere,tak preto sa pýtam

ankiye
21. jan 2015

Ja som im posielala záujem o brigádu ešte v novembri, však že vyskúšam, a nikto sa mi odvtedy nikdy neozval. Tiež som zisťovala adresu, nejaký zápis v obchodnom registri, všeličo, a nič dôveryhodné som nenašla. Inzerát majú uverejnený nonstop všade, takže neviem o čo im ide. Ale pravdepodobne je to len nejaký podvod.

pinuska6
autor
21. jan 2015

@ankiye no super,ja som ešte nikdy nereagovala na nejaké klikačky a vyplňanie dotazníkov,bojím sa toho,aby som sa nezaplietla do nejakých hlúposti.som na materskej,tak každé euro sa pridá,tak preto si zisťujem,či niekto o tom počul

tomasmatus
9. feb 2015

@pinuska6 podvod ako hrom, dajú vám 5 dní klikať na jednu stránku, aby akože zistili, či ste pochopili, čo máte robiť, potom vám ponúknu 20 EUR, ak budete klikať aj na FB a GOOGLE+, tiež si vás akože preveria, aby ste klikli na tú istú firmu, čo ste klikali prvých 5 dní a tým sa ich komunikácia s vami končí. A o čo im ide? Tým, že každý, kto sa im ozve kliká na jednu firmu, tá sa vo vyhľadávači dostane na prvú stranu a tak, keď potom niekto hľadá služby inzerujúce touto firmou, samozrejme kontaktuje ich, pretože si myslí, že keď sú na prvej strane, sú super. A tu je názov firmy: ANDREUS s.r.o. - PREKLADATEĽSKÉ SLUŽBY, BRATISLAVA. Vlastne im spravíte reklamu zadarmo, pretože peniaze nikdy v živote neuvidíte. A ešte aká náhoda: kontaktovať cez mail vás bude p. Andrej a firma sa volá Andreus. Špinavosť hrubého zrna!!!!!!! 😠

pinuska6
autor
9. feb 2015

@tomasmatus ďakujem veľmi pekne,ja som sa u nich zaregistrovala asi pred 3-mi týždňami,ale ešte sa mi nikto neozval.ale už nebudem ani reagovať,ak by sa niekto ozval.Ďakujem za upozornenie 🙂

bumka
21. apr 2015

Ja som dnes zareagovala na ich inzerát a ľutujem,že som si najskôr neprečítala túto diskusiu...
Zdalo sa mi to však podozrivé, tak som im neposlala svoj životopis (uviedla som , že doplním neskôr
až mi dajú konkrétne podmienky spolupráce).
Som rada, že som bola opatrná a nezverejnila všetky údaje o sebe.
M.

francen
14. júl 2015

http://orsr.sk/vypis.asp?ID=310826&SID=2&P=1 !!!!!!!!!!!!! PODVODNÍK !!!!!!!!!!! brááááááááátislavsky

valiaaa
20. júl 2015

Ďalšie "referencie" na tohto podvodníka: https://www.facebook.com/PodvodniciNaBazosczsk/...