Motivačný list

tinak25
21. feb 2018

Ahojte, chcela by som poprosiť o radu ako mám napísať motivačný list, keď som nikdy v danej oblasti nepracovala? Na firmu sa môže podať žiadosť o prijatie do prac. pomeru a oni zaraďujú podľa toho, kde potrebuju.

lilyianka
21. feb 2018

@tinak25 ved si vygoogli, najdes niekolko vzorov motivacnych listov

tinak25
autor
21. feb 2018

@lilyianka predtym som nikdy túto prácu nerobila. Pred materskou som robila v inej oblasti.

lilyianka
21. feb 2018

@tinak25 ved motivacny list si "uprav" podla prac.ponuky, o kt.mas zaujem...

tinak25
autor
21. feb 2018

@lilyianka mne je jedno na akú pracovnú pozíciu ma zaradia. Je tam viac možností.

zuzka38
21. feb 2018

@tinak25 v motivacnom liste ved viac i do o sebe, rozpis sa tak aby videli tvoj záujem, motivaciu v danej dirme a oblasť pracovať. Ak si nikdy nerobila o co mas záujem vypichni tvoje silne stránky ktoré sa práve na tu prácu hodia..motivacny list (ak ho vyzaduju) ta ma predať a firmu nabudit ta pozvať na pohovor.neodporzcam kopírovať rôzne vzory, ktorý vacaina posiela ctrl c, ctrl v...drzim palce

zuzka38
21. feb 2018

@tinak25 * uved viac info o sebe

zuzka38
21. feb 2018

@tinak25 nemali by ti byt jedno kde ta zaradia je dobre vediet co chcem

lilyianka
21. feb 2018

@tinak25 ja by som si teda prac.poziciu urcite chcela vybrat resp by som ju v mot.liste konkretizovala....neviem ale keby brali do firmy upratovacku, ekonomku, administrativnu ci operatorku vyroby, asi by som urcite chcela tu poziciu kt.mi z tychto najviac vyhovuje

nateeka
21. feb 2018

@tinak25 poradim ti,ak to ma byt "ozajstny"motivacny,tak tam nepis tie kecy podla vzoru na internete. Prijimam zamestnancov a 97% je presne podla tohto vzoru a zamestnavatela nijak nemotivuje,ze si skopirujes vzor z ibternetu a pridas svoje meno. Pozri sa na firmu,co sa ti na nej paci,jej pozicie a aplikuj to na seba - v com by si mohla "zahviezdit" a co by v tebe firma ziskala

caray
22. feb 2018

@nateeka presne tak, ide skôr o to aby si napísala sama ako to cítiš, mne sa zatiaľ vždy vyplatilo riadiť sa tým čo cítim ako to cítim, prečo chcem ísť do tej firmy, prečo sa vôbec o tú prácu zaujímam 😉