• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môžem dostať v tehotenstve výpoveď?

22. decembra 2013 
@strihalka aha, to je dobry napad poslat to doporucene, dekuju:slight_smile: takze klasicke osvc pri zakladnich zalohach se nevyplati? tedy se pichnout na UP? bude mi pak neco vypocitano?
15. okt 2011 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kacenka1111 nemas za co:slight_smile:
Up?je co?jsem nejak vypadla z ceskych zkrateka to tam nejsem rok:slight_smile:
15. okt 2011 o 23:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aprilovky2012 UP urad prace :sweat_smile: jsem to napsala zle:slight_smile: no ale ted jsem se docetla, ze kdyz ted skoncim pichnu se na pracak, mam smolika a muzu si zvolit jen ctyrletou variantu rodicovske, je to pravda? pokazde ctu neco jineho ( nerikam ze tady ale jnde na netu ) a jsem z toho tumpach:slight_smile: a moc diky za pomoc, je to blazinec:.-)
15. okt 2011 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kacenka1111 jaaaj, ted jsem si vsimla ze i ja tu delam blazenec pokazde jinej nick:slight_smile:sravuji totiz stranku pro aprilovky , co teda budem rodti v apprili, jinak jsem strihalka:slight_smile:)))
no nevim moja ja je to s pracakem, ale na nej bych moc nevsazela, je to jen socka, a ta ti neda nic dobreho..to by tam pak byl kazdy
15. okt 2011 o 23:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aprilovky2012 no me nejde ted o podporu, spis bych potrebovla vedet - na materskou asi nebude narok diky pracaku a automaticky dostanu ctyrletou rod., ze? a pak teda 7.800 (nebo kolik ) a od 9. mesice jen polovinu? jde mi o to, jestli vubec dostanu nejaky penize na rodicovsky, ja uz blaznim :grinning: myslim, ze ty ji mi odpovidala tenkrat podle toho nicku :astonished:
15. okt 2011 o 23:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aprilovky2012 ted jsem se jeste docetla______Rodičovský příspěvek (dále „rodičovská“) doznal výrazných změn už pro rok 2011. Výrazně si touto změnou pohoršili ti (spíše ty), kterým nevzniká nárok na mateřskou (klasicky nezaměstnaní, ale i studentky nebo OSVČ, které si neplatily dobrovolné nemocenské pojištění). __________ takze kdyz budu na UP - jen 4leta a bez materske, pokud budu OSVC - pak si muzu vybrat a kolik musim platit na ZP a SP?
16. okt 2011 o 00:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kacenka1111 moja to se musis nekde opitat, ja jsem ted prvykrat tehule a jeste tu na slovensu, takze ja jen trochu poradila la evic neusim:frowning2:
16. okt 2011 o 00:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aprilovky2012 aha :slight_smile: stejne diky moc i tak :slight_smile: tak preju hodne stesti :slight_smile:
16. okt 2011 o 00:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ak by ste mali záujem, prečítajte si články o materskej a rodičovskej dovolenke na stránke www.najpravo.sk. V predmetných článkoch je množstvo potrebných informácií a cenných rád k problematike materskej a rodičovskej dovolenky a ku všetkému, čo s nimi súvisí. V druhom z nich je samostatná kapitola venovaná ochrane tehotných žien, zamestnankýň na materskej dovolenke a zamestnankýň a zamestnancov na rodičovskej dovolenke vo vzťahu k ukončeniu ich pracovného pomeru výpoveďou či okamžitým skončením pracovného pomeru zo strany zamestnávateľa.

Tu sú linky na vyššie spomenuté články:

http://www.najpravo.sk/rady-a-vzory/rady-pre-kazdeho/m/materska-dovolenka-zeny-a-rodicovska-dovolenka-muza.html

http://www.najpravo.sk/rady-a-vzory/rady-pre-kazdeho/r/rodicovska-dovolenka-zeny-alebo-muza.html
11. feb 2012 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte vie mi dakto poradit ako oznamit zamestnavatelovi v ceskej republike ze som tehotna?neviem ci su tam take iste paragrafy ako u nas.dakujem
22. dec 2013 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok