Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžu ma vyhodiť z práce, keď som tehotná?

m3693
12. jún 2014

Dobrý deň chcela by som sa opýtať mám prácu na dohodu na dobu určitu. Môžu ma vyhodiť ak som tehotná? zmluvu mám ešte len tretí deň. ďakujem

habibi78
12. jún 2014

Áno, môžu

marionmarion
12. jún 2014

Mozu...

zuzka1008
12. jún 2014

Dovod vypovede ma byt tehotenstvo?

fidka79
12. jún 2014

na dobu urcitu v sjusobnej lehote a ze zmluva 3 den,mozu dat vypoved kedy chcu..bez udania dovodu...

janickacrazy
12. jún 2014

Ak si v skusobnej dobe tak mozu bez udania dovodu, takze smola. ☹

monicm
12. jún 2014

ak si v skúšobnej lehote,tak hej,ak však v skúšobnej nie si,tak nie

helenus
13. jún 2014

Ak si zamestnávateľovi neoznámila, že si tehotná, a nedoložila si potvrdenie od lekára, tak podľa Zákonníka práce tehotná nie si 😀

@fidka79 Asi máš na mysli skončenie prac. pomeru v skúšobnej dobe podľa § 72 Zákonníka práce. Výpoveď sa dáva podľa § 63 Zákonníka práce..

renaatka
13. jún 2014

Kdo chce tak vyhodi-dovod si najde..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli