Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžu mi dať výpoveď?

ematko29
2. máj 2012

potrebovala by som radu,končí mi rodičovská dovolenka,na mojom mieste ma zastupuje iná osoba,ja som vvšak bola len v skúšobnej dobe.môžu mi dať vypoveed ?ak by ma tam už nechceli?ako to vlastne je?dakujem za rady

maznacik007
2. máj 2012

skusobna doba sa predlzuje o dobu trvania prekazok v praci na strane zamestnanca... takze po navrate do prace po skonceni RD ti mozu dat vypoved aj bez udania dovodu kedze si v skusobnej dobe.... a je to aj dost pravdepodobne .... kedze si asi v tej firme nejako dlho nepracovala...
ta nova osoba ta vobec nemusi zastupovat ... nevies isto ako ma ona formulovanu zmluvu....

radsej sa v tejto situacii priprav na vypoved ...

ematko29
autor
2. máj 2012

som pripravena 🙂

kytykenka
2. máj 2012

@maznacik007 ahoj a aj mne skoncola RD a som teraz na tom prispevku je to rok co som doma, som zamestnana na dobu neurcitu, zastupuje ma kolegina ., nevies ako budu ostupovat u mna, mne mozu dat vypoved? dat ma na povodne miesto nemusia ale musia mi dat plat ktorý som brala dovtedy, som tam zamestnana 5 r dííííky

maznacik007
2. máj 2012

@kytykenka rozviazat pracovny pomer mozu ale ty si ziadaj aby to bolo tak aby si dostala odstupne..... kedze ty nie si v skusobnej dobe..... a dala by som si preplatit zvysnu dovolenku aby ti vysla co najvyssia podpora

kytykenka
2. máj 2012

@maznacik007 nie nedala som si mam tak okolo 22 dni dovolenky ale riaditel povedal ze mi ju nepreplati ze si ju mam vybrat