Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Musím oznámiť zamestnávateľovi, že mám dieťa?

petronesa
25. aug 2012

Prepačte uz som podobnú otázku zalozila https://www.modrykonik.sk/forum/zamestnanie/mam-povedat-zamestnavatelovi-ze-poberam-rodicovsky/ ale zaujima ma este jedna vec.Takto mám ísť pracovať na Centrálny príjem do nemocnice bola som za vrchnou ta vie ze mam dieťa pretoze som tam praxovala a poslala ma za managerkou po novom predtym namestnička, v podstate ako som tam došla povedala ze v pondelok mám doniest výpis registra, životopis, diplom fotku na kartičku, a zdravotnú dokumentáciu a fotku na preukaz ale nić sa ma nepýtala. V pondelok idem zaniesť a chcem sa spýtat nebudú problémy ak nepoviem že mám dieťa bo sa bojím že ma nezobere potom...prepácte za preklepy ale mam zlu klavesnicu...dakujem vam za odpovede

mummy01
25. aug 2012

Ak ta chcu prijat a potom co by si im oznamila ze mas dieta by ta neprijali tak to je diskriminacia,no zial na slovensku sa prava nedovolas.Ale myslim ze sestier je nedostatok a dvakrat si rozmyslia ci ta poslu do kelu 😉 Povedz to normalne ked tam v pondelok pojdes,aj matka ma pravo pracovat-na to nezabudaj.

vilma75
25. aug 2012

Nikde nie je povinne uvadzat ci mas dieta alebo nie, urcite tam nie si jedina s dietatom, a ak to ze mas male dieta neoplyvni tvoju pracu tak naco vraviet ked sa nepytaju 🙂

keziah
25. aug 2012

pokial viem, zamestnavatel sa NESMIE pytat na taketo veci, prave preto, ze ich nema pravo vediet
je to kvoli tomu, aby nemohol diskriminovat matky malych deti
pozri aj tu, paragraf 41, ods. 6. pism. b)
http://karierainfo.zoznam.sk/cl/100373/447558/P...

mirka1281
25. aug 2012

petronesa ak nebudes pozerat na seba tak nikto na teba pozerat nebude a ani ohlad na teba nebude brat, zamestnavatel sa na deti pýtať nesmie, bola by to diskriminácia, tak ako pisu maminy, v kazdom pripade drzim palce 😉

mima4
25. aug 2012

neoznamuj im ze mas male dieta, to je tvoj sukromny zivot. Pokial si ty schopna si zariadit, ze o dieta bude postarane, ked bude chore, ci mat prazdniny, tak je to uplne v poriadku. Zamestnavatelovi nevadi zena s malym dietatom, ale absentujuca zena.

martinka17
28. aug 2012

jedna vec priznať sa k dieťatu na pohovore, druhá po nastúpení do práce. Ak máš dieťa, máš nárok na daňový odpočet-je to okolo 21€ mesačne...ak to nenahlásiš, zamestnávateľ ho nebude uplatňovať, čím seba okrádaš o peniažky. takže nahlásiť by si to mala hlavne vo vlastnom záujme. Ak máš kde nechať choré dieťa, tak to rovno povedz, že máš dieťa a máš k nemu stráženie, takže nebudeš vypadávať. ja som to tak spravila a bolo to OK. Okrem toho, aj tak sa to raz prevalí, je lepšie povedať pravdu ako potom vyzerať ako klamárka 😉

dm1
28. aug 2012

ja by som to povedala jedine keby sa vyslovene na to pytali. Ty niesi povinna im to oznamovat a nebude to ani klamanie ked sa nespytaju a ty to nezapries. Co sa tyka danoveho bonusu ako pise @martinka17 tak niekedy ani v tomto pripade netreba. u nas berie danovy bonus manzel odkedy sa maly narodil ved jedine on bol zarobkovo cinny ja na materskej a uz sme to nemenili ked som nastupila do prace ved je to jedno 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli